Yüzüklerin efendisi - Gandalf'ın bilboya bağırdığı sahne

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Kendi sesimin bana vermiş olduğu kalınlığı kullanarak şu sahneyi kendim evde baya bir çalıştım. Artık ağzıma yapıştı, her sinirlendiğimde söylüyorum. Paylaşmak istedim. Deneyin derim. :)

Görüntü kalitesi için kusura bakmayın, video bana ait değil. ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha izlemedim. Üçüncü kitabın sonundayım.

Kitapları ayrı güzel, filmleri ayrı. Asıl güzel olan Tolkien'in yarattığı dünya :)

Filmleri defalarca izlemiş olmama rağmen kitapalarını okumamıştım, ilk iki kitabını okuyup filmlerin extended sürümlerini izledim. Üçüncü kitaptayım, bitince yine film :)

Kesinlikle ama bence Hobbit serinin en kötü filmi. Filmin kahramanı Thorin olması lazımken gidip Bilboa kahraman oldu özellikle son sahnede albino Ork a karşı Thorin yenildi birde üstüne Bilboa da onu kurtarınca bizim Meşe Kalkan hepten gözden düştü :) Başlarım böyle filme lan diyip çıktım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı