Çözüldü Yurt dışı iPhone 12 süresi uzatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sevkan01

Zeptopat
Daha fazla  
Yurt dışı iPhone 12 kullanıyorum tek SIM + eSIM. Ben 2. el olarak almıştım. 23 Kasım çarşamba günü süresi dolacak. Geçen hafta eSIM'e geçiş yaptım, cihazımın süresi fiziksel SIM süresi dolduktan sonra yenilenmesi gerekiyor. Yoksa bir sıkıntı mı var şu an?
Not: Cihazı 2. el aldım ve garantisi 11.03.2023'te son buluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
eSIM geçtiysen 120 gün daha kullanım hakkın olur. 1.1.2023 itibari ile de fiziksel SIM kartına 120 gün daha kullanım süresi tanımlanır.
eSIM geçtiysen 120 gün daha kullanım hakkın olur. 1.1.2023 itibari ile de fiziksel SIM kartına 120 gün daha kullanım süresi tanımlanır.

Çözüm

eSIM'e geçeli 2 hafta olacak ama geçen hafta IMEI kayıt altına alınmadığından 7 gün içerisinde kapanacak diye bir mesaj geldi. Bu 7 günde dolduktan sonra mı 120 gün daha kullanım hakkım olacak yoksa bir sorun mu var acaba?

ESIM'e geçeli 2 hafta olacak ama geçen hafta IMEI kayıt altına alınmadığından 7 gün içerisinde kapanacak diye bir mesaj geldi bu 7 günde dolduktan sonra mı 120 gün daha kullanım hakkım olacak yoksa bir sorun mu var acaba

Arkadaşın da dediği gibi fiziksel SIM kartın için gelmiştir o mesaj. İmkanın varsa kayıt ettir 2700 TL iken. 3 aydır 12 Pro kullanıyorum bende yurt dışı girişli kayıtsız 3 aydır hiçbir mesaj gelmedi bana belki hiç gelmez diye bekliyorum öyle kurbanlık koyun gibi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı