Çözüldü Yurt dışı iPhone 13 e-SIM kontrolu nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

synester

Centipat
Daha fazla  
iPhone 12 mini kullanıyordum ancak son birkaç aydır elime aşırı küçük gelmeye ve video vs izlerken yetmemeye başladı boyutu. Bende ilana koydum ve yurt dışı iPhone 13 ile takas yaptım aldığım kişi e-simin açık olduğunu söyledi, bunu kontrol etmenin bir yolu var mı? Bir diğer sorum ise eğer e-SIM kullanılabiliyor ise e-sime geçeceğim 4 ay sonra da zaten taahhüdüm bitiyor, operatörü değiştireceğim ve fiziksel sime geri geçeceğim. Bu süre zarfında IMEI ile ilgili bir durum yaşar mıyım? Şu anda aynı ICloud'u girdiğim iPhone 6 ile kullanıyorum.

Genel - hakkında kısmından 2. IMEI numarasını bulup Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama buradan sorgulayabilirsin.

Tamamdır teşekkürler.

Genel - hakkında kısmından 2. IMEI numarasını bulup Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama buradan sorgulayabilirsin.

İki IMEI'de sorguladım ikisinde de kayıt dışı olduğu tespit edilen IMEI diye yazı çıktı yani ikisi de kapanmışmı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı