Yurt dışı iPhone 15 Pro mantıklı mı?

Yurt dışı iPhone alanların çoğunda şunu duymuşsunuzdur ekran gitti ve cihaz çöp oldu diye ve bunu söyleyen sayısı hiç de az değil, telefon ucuz olabilir ama cihazın başına bir şey gelmesi durumunda abi garanti benim diyen dükkan sahibinin sana diyeceği şey şu; elimde başka bir cihaz var, üzerine şu kadar ver falan der sende el mecbur vermek zorunda kalırsın. Satması zaten ayrı dert alan kişi haklı olarak çekimser bakıyor yani. Naçizane tavsiyem ya TR cihazı 0/2. el almak ya da 14 Pro falan 2.el ayarlamak olacaktır

Yurt dışı iPhone alanların çoğunda şunu duymuşsunuzdur ekran gitti ve cihaz çöp oldu diye ve bunu söyleyen sayısı hiç de az değil, telefon ucuz olabilir ama cihazın başına bir şey gelmesi durumunda abi garanti benim diyen dükkan sahibinin sana diyeceği şey şu; elimde başka bir cihaz var, üzerine şu kadar ver falan der sende el mecbur vermek zorunda kalırsın. Satması zaten ayrı dert alan kişi haklı olarak çekimser bakıyor yani. Naçizane tavsiyem ya TR cihazı 0/2. el almak ya da 14 Pro falan 2.el ayarlamak olacaktır

Yurt içi garantide pek bir işe yaradığını söyleyemem. Kullanıcı hatası deyip geri yolluyorlar veya sorun yok diyorlar. Garantiyi gözünüzde çok yüceltiyorsunuz.

Son düzenleme:
Gayet mantıklı hocam. Kayıtsız kullanım da şöyle oluyor:
Her sene 1 Ocak'ta her SIM yuvası için 4 ay yani toplamda IPhone'larda 2 SIM olduğu için 8 ay hakkınız olur. Her 1 Ocakta bu hakkınız geri verilir yani her yıl yenileniyor evet. Yurt dışı olduğu için burada garanti bakmıyor tek eksisi bu ama sorun çıkarma ihtimali çok düşük zaten burada TR garantili IPhone'larda garanti hizmeti artık bitik durumda bundan 10 sene öncenin Apple garanti hizmeti yok pek bir eksi de sayılmaz bana göre. 30K 15 Pro için iyi fiyat görerek alın cihazı yine de.
Kalan 4 ayda napıyoruz peki? Operatöre kapalı mı oluyor?

Kalan 4 ayda ne yapıyoruz peki? Operatöre kapalı mı oluyor?
Bir tane SE1 veya 6S alıp SIM kartı ona takıp iCloud arama yönlendirme ile kullanabilirsiniz. Gelen aramalar ve internet paketi yurt dışı cihaza düşer son 4 ay böyle kullanabilirsiniz.

Sıfır kapalı kutu alacağım ama acilmadigini nasıl anlarım bazıları çünkü açık kutuyu bile kapalı gibi yapabiliyorlar.

Kutuyu açtıktan sonra cihazı 3U Tools programına bağlayın. O program cihazın ilk ne zaman çalıştırıldığını ve değişen parça var mı yani toplama mı değil mi onu anlamanızı sağlar.

Kutuyu açtıktan sonra cihazı 3U Tools programına bağlayın. O program cihazın ilk ne zaman çalıştırıldığını ve değişen parça var mı yani toplama mı değil mi onu anlamanızı sağlar.
Hocam, çoğu telefoncu bunu izin vermez bence.Bende yurtdışı almayı düşünüyorum ancak buna izin verecek telefoncu yoktur.Güveniyosan al yoksa alma derler.

Yeni konular

Geri
Yukarı