Yurt dışı iPhone almak mantıklı mı?

krmxlk01

Hectopat
Merhaba iPhone almak istiyorum fakat bütçem 25 bin TL. En fazla iPhone 12 alabiliyorum bu yuzden yurt dışı cihazlarına yöneldim. Sarı sitede 25 bin TL'ye iPhone 14 dahi var. Yurt dışı cihaz kullanan var ise çift SIM iPhone 14 almak mantıklı mı? Yurt dışı alırsam kaç yıl kayıt etmeden kullanabilirim?

Merhaba iPhone almak istiyorum fakat bütçem 25 bin TL. En fazla iPhone 12 alabiliyorum bu yuzden yurt dışı cihazlarına yöneldim. Sarı sitede 25 bin TL'ye iPhone 14 dahi var. Yurt dışı cihaz kullanan var ise çift SIM iPhone 14 almak mantıklı mı? Yurt dışı alırsam kaç yıl kayıt etmeden kullanabilirim?
Kayit etmeden sadece 120 gun kullanilir mantiksiz.

8 ay süresi var 4 ay birine 4 ayda diğerine takar 8 ay idare edersin yanında bir tane tuşlu taşı son 4 ay da bence mantıklı çok mantıklı hem de her senede yenileniyor.

O zaman 8 ay yani 240 gun kullanacaksin. Tercih senin illa iPhone olsun diyersan alinabilir. Bildigim kadari ile 6S vs alip telefon paylasiliyor. Ama tam bilmiyorum.

Mantıklı. O fiyata kapalı kutu iPhone 15 alırsınız. Şimdi alsanız seneye Ağustosa kadar kayıtsız kullanırsınız.(mevcut yasa değişmezse)

Geri
Yukarı