Yurt dışı S23 Ultra nereden ve nasıl alınmalı?

yoshitsune

Kilopat
30.000TL bütçem var. Yurt dışı S23 Ultra almayı planlıyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim, çift SIM olması şart mı? "server kayıtlı" cihazların farkı nedir? En güvenilir şekilde nereden almalıyım? Ayrıca cihazın kapanma imkanı mevcut mu? Genel bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

Öncelikle en basit 2 yolu var. Kısa bir Facebook aratması ile bulabiliyorsunuz. Diğeri sahibinden üzerinde bulabiliyorsunuz. Çok dikkat çekiyor kaçırmanız mümkün değil. Öncelikle bazıları uçakla getirdiği için kutuyu açmak zorunda kalıyor. Ama ben 2 S23 1 S24 aldım. Kesinlikle açılmamış kutu alın bunu Aksaray'da ve Fatih'te satanyerler var. Ben sahibinden üzerinden buldum. Bunlar çift SIM oluyor. 4+4 ay ve yıl başında yenileniyor. Şu anda S23u kayıt dahil 30-32 S24u 50K'ya geliyor. Telefonu aldıktan sonra IMEI attırması zor değil. Dediğim gibi Facebook gruplarından bulunabiliyor. Adamlar TeamViewer ile bağlanıp IMEI atıyor. Sen kontrol ettikten sonra parayı atıyorsun. Ben IMEI numarasını da internetten aldım 2 tane iPhone 5 attırdım. Şu anda bir sorun yok 2 simde çalışıyor. One UI 6 da almıştım. Otomatik güncelleme alıyor 6.1'ye yükselttim. Update yapınca server kaydı olduğu için IMEI gitmiyor. Hatta stock ROM bile yükledim denemek için IMEI hala duruyor. Kapanma durumu devletin IMEI değişimini fark etmesine bağlı şu anda 1 yılı doldurdum bir şey olmadı. Uzun yıllar kullanıp hiç fark edilmeyen var. Ha fark edilirse ne oluyor. Tekrar kayıt parası verip IMEI attırıyorsun. Bana göre alınacak bir risk çünkü hala daha ucuza geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı