Yurt dışı telefon alınır mı?

Mi 11t alınabilir bende almayı düşünüyorum. Imei aktiflik süresi 1 yıla düşürüldü. Siz zaten aktif olarak kullancağınız için sıkıntı olmaz. Arada 10bin tlye yakın fark var.
Pro versiyonda direnç değişimi yapılması gerekiyor, şebeke sıkıntısı ve nfc sorunu yaşanabilir. O yüzden ben mi11t tavsiye ederim.

Mi 11t alınabilir bende almayı düşünüyorum. Imei aktiflik süresi 1 yıla düşürüldü. Siz zaten aktif olarak kullancağınız için sıkıntı olmaz. Arada 10bin tlye yakın fark var.
Pro versiyonda direnç değişimi yapılması gerekiyor, şebeke sıkıntısı ve nfc sorunu yaşanabilir. O yüzden ben mi11t tavsiye ederim.
Önümüzdeki ay bende almayı düşünüyorum. Mi11 T modeline direnç yapılabiliyor denildi. Ama bende tanıdığım telefoncu olmadığı için yaptırma taraftarı değilim. Sizce yazılımla atıp güncellemesiz kullanmak sorun yaratır mı?

Önümüzdeki ay bende almayı düşünüyorum. MI11 T modeline direnç yapılabiliyor denildi. Ama bende tanıdığım telefoncu olmadığı için yaptırma taraftarı değilim. Sizce yazılımla atıp güncellemesiz kullanmak sorun yaratır mı?

Bence sorun çıkmaz hocam. Bu IMEI olaylarının ilklerinden biri olan üstadım hep şöyle derdi. Adı üstünde güncelleme! Sorun yoksa, güncellemeye gerek yok derdi. Ben IP11 kullanıyorum. Bir ara her güncelleme sonrası aracın Bluetooth'una bağlanmıyordu sonraki güncelleme ile düzeliyordu. O yüzden güncelleme konusuna çok takık değilim.

Geri
Yukarı