Yurt dışı telefon alınır mı?

Bütçe
9000
Pasaport kaydı olmadığı için yılın 8-9 ayı kapalı olacak kayıt yaptırmicaksan saçma kayıt yaptıracaksanda hakkını bu cihazlarda kullanman da saçma.

Pasaport çıkarıp kayıtta olmuyor bir kere yurt dışına girip çıkman gerek.

Yurt dışı iPhone 11 veya iPhone 12 mini almak istiyorum daha once hiç yurt dışı telefon almadım alınır mı? Alınınca nasıl kayıt ettirilir?

İkinci el alınabiliyor mu bilmiyorum ama sıfır almayı düşünüyorsanız sayılı gününüz kaldı diyebilirim. Yılbaşından sonra pasaport kaydı fiyatları aşırı artacak.

IMEI atıp kullanabilirsin fakat kaçak oluyor telefon. Yeni IMEI sistemi getirdi birde sanırım 1 yıl kullanılmamış telefonlar IMEI'si silinecek diye bir şeydi sanırım. Biraz araştır.

Yurt dışı iPhone 11 veya iPhone 12 mini almak istiyorum daha once hiç yurt dışı telefon almadım alınır mı? Alınınca nasıl kayıt ettirilir?
11 ve 12 Mini yurt dışı modelleri 64 GB olarak geliyor, sana yetmeyecektir. 6000 TL kayıt parası var. Ya pasaporta kayıt edeceksin. Ya da kimlikle giriş çıkış yaptığın ülkeler var(Azerbaycan, Nahçıvan, Gürcistan, Moldova, KKTC) buralardan birine girip gir çık yaparak kayıt yapabilirsin.

12 Pro 128 GB ile geliyor en az onu öneririm. 12 modeli de 64 GB ile geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı