Yurt dışından alınan PS5 Türkiye'de sıkıntısız çalışır mı?

İsviçre'de yaşayan kardeşime P5 getirtmeyi düşünüyorum ama herhangi bir çalışmama vb durum olur mu bilmiyorum bir de hangi model vb getirtmeliyim🙈

İsviçre'de yaşayan kardeşime P5 getirtmeyi düşünüyorum ama herhangi bir çalışmama vb durum olur mu bilmiyorum bir de hangi model vb getirtmeliyim🙈

CF1205 son surum diye biliyorum bende bugün alacaktim normalde ama nasip olmadi yarina artık.

Sadece Çin diye biliyorum. Ben Almanya'dan almıştım PS5'i. Türkiye'de Avrupa bölgesinde sayıldığı için God of War: Ragnarök kodu ile gelen paketin kodu çalışmıştı.

Bende persembe gunu CF1202a aldım iyi midir hocam CF1218a ile arasinda pek fark var midir?

Bende persembe gunu CF1202a aldım iyi midir hocam CF1218a ile arasinda pek fark var midir?
Hayır yok. Sizin aldığınız Avustralya bölgesinin ürünü imiş lakin Çin olmadığı sürece sıkıntı değil. Hatta, ülkemizde kullanılan elektrik 220V olduğu halde, 100V olan bir ülkedeki PS5'i alsanız bile sıkıntı olmuyor çünkü PS5 kullandığı teknoloji ile bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyor.

Sadece Çin diye biliyorum. Ben Almanya'dan almıştım PS5'i. Türkiye'de Avrupa bölgesinde sayıldığı için God of War: Ragnarök kodu ile gelen paketin kodu çalışmıştı.

Hocam Türkiye'den aldığız oyunlar çalışıyorsa problem yok ancak volt olayı sıkıntı mı yurt dışı PS5'ler 110v çekiyor ancak bizim prizler 220v veriyor internette bunun yüzünden alındıktan 5 ay sonra bozulan PS5 görmüştüm sizde öyle değildir umarım.

Geri
Yukarı