Yurt dışından getirilen 3 telefon 1 IMEI üzerine kaydedilebilir mi?

Edward Crash

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, abim yurt dışından 3 tane aynı model telefon getirdi iPhone 15 Pro 3 farklı cihazı tek seferde kaydedebilir miyim? 3 hatta abimin üstüne kayıtlı 3 farklı kişi kullanacağız telefonları. Bu ara bu yöntemle ilgili söylentiler var ama ileride kapanabilir diyorlar bir yandan da 30000 TL daha odemek istemiyorum. Konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Toplamda 90k vermek istemiyoruz yasal mıdır ve bir yolu var mıdır 30000TL ödeyip tek IMEI üzerine 3 telefon kullanmanın?

Merhaba, abim yurt dışından 3 tane aynı model telefon getirdi iPhone 15 Pro 3 farklı cihazı tek seferde kaydedebilir miyim? 3 hatta abimin üstüne kayıtlı 3 farklı kişi kullanacağız telefonları. Bu ara bu yöntemle ilgili söylentiler var ama ileride kapanabilir diyorlar bir yandan da 30000 TL daha odemek istemiyorum. Konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Toplamda 90k vermek istemiyoruz yasal mıdır ve bir yolu var mıdır 30000TL ödeyip tek IMEI üzerine 3 telefon kullanmanın?

Evet var 3 aynı marka model telefonu tekte kaydedebilirsin aynı renk al GB de aynı olsun bence.

Oluyor gibi ben çift hatlı telefonumu yaptım, kayıt yaparken çift hatlı yada 3 hatlı telefonlar için ayrı ayrı imei bölümü var ama bu 1 telefon için tabiki ama sen oraya 3 ayrı telefon kayıt edeceksin bu legal den ziyade sistemde ki açıklıktan dolayı yarın öbür gün bu olaylar artar btk servis sağalayıcılardan lokal bilgilerini ister, sen ankara abin istanbulda çıkar imeiler patlar itiraz yolun kapalı olur , bundan sonra imei kopyalanmış yönergelerinden ,yurt içi fatura ile başvurman gerekir tek hatta kayıt ederler.

Oluyor gibi ben çift hatlı telefonumu yaptım, kayıt yaparken çift hatlı ya da 3 hatlı telefonlar için ayrı ayrı IMEI bölümü var ama bu 1 telefon için tabii ki ama sen oraya 3 ayrı telefon kayıt edeceksin bu legalden ziyade sistemde ki açıklıktan dolayı yarın öbür gün bu olaylar artar BTK servis sağalayıcılardan lokal bilgilerini ister, sen Ankara abin İstanbul'da çıkar IMEI'ler patlar itiraz yolun kapalı olur, bundan sonra IMEI kopyalanmış yönergelerinden, yurt içi fatura ile başvurman gerekir tek hatta kayıt ederler.

Abimle benim evlerimizin arası 500M 1km mesafeden dolayı sorun olmaz ama bir sorunla karşılaşır mıyım bilmiyorum pek anlamıyorum o işlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı