Yuzu emulator vs Nintendo Switch

IPad'i satip alacağım hocam oyunları çok sardı kullanmadığım tablet yerine Switch gelsin bari sizce kırılmış alinmali mi yoksa kirilmamis OLED mi alinmali.
Öncelikle iPad iş dışında gerçekten çok bomboş bir cihaz. Keşke almasaydın. İş konusunda da ne kadar verimli yorum yapamam. Zira çizimciler falan gelişmiş programları olan Windows veya belki macOS tercih eder. Video dünzelenmek için de saçma yani.
Ev için boş iş yani. İş yerinde de meçhul.

Bence ev ortamında sürekli oturuyorsan Yuzu emulator kullanmalısın. Daha avantajlı. Bilgisayarı TV'ye bağlayıp oynuyorum ben hep. Güzel oluyor.

Alacaksan da kırılmış alman Türkiye şartları için en uygunu olur. Zira aletin 3 / 1'i kadar fiyatı oluyor güzel oyunların.

Öncelikle iPad iş dışında gerçekten çok bomboş bir cihaz. Keşke almasaydın. İş konusunda da ne kadar verimli yorum yapamam. Zira çizimciler falan gelişmiş programları olan Windows veya belki macOS tercih eder. Video dünzelenmek için de saçma yani.

Bence ev ortamında sürekli oturuyorsan Yuzu emulator kullanmalısın. Daha avantajlı. Bilgisayarı TV'ye bağlayıp oynuyorum ben hep. Güzel oluyor.

Alacaksan da kırılmış alman Türkiye şartları için en uygunu olur. Zira aletin 3 / 1'i kadar fiyatı oluyor güzel oyunların.

Tablet kullanmayı seviyorum multimedya cihazı olarak malum şu an Huawei MatePad Air kullanıyorum o nedenden IPad'ı satıyorum bilgisayarı TV'ye bağlamak çok zahmeti benim için o nedenden Switch alacağım aslında OLED çok ilgimi çekiyor ama CFW olan V1 v2 modelleride daha mantıklı bilemedim.

Bir de CFW modeller 2.el oluyor sorun olur mu ne önerirsiniz ailecek kullanmayı düşünüyorum gerçekten eğlenceli olabilir.

Dostlar birazcık butceyi aşıp cipli OLED Switch alacağim en mantıklısı bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı