Oyun Zaman yolculuğu yapabildiğimiz flash oyunun adı nedir?

KaptanUfuk

Decapat
2014 civarlarında kuzenime gittiğimde kuzenim açıyordu.
Oyun 2 boyutlu yanlış hatırlamıyorsam sağ tarafa gittiğimizde evimize varıyorduk pantolonumuz falan asılıydı cebinden cüzdanımızı alıyorduk.
Yanlış hatırlamıyorsam evimizin ortasında geyik kafası çeklinde bir askılık vardı.
Sol tarafta zaman yolculuğu yaptığımız yer vardı (tam hatırlamıyorum evimizden de yapıyor olabiliriz) 1980-1990'lara gidiyorduk.
Geçmişe gittiğimizde geçmişteki bir adam telefon istiyordu bizim de gelecekten telefon götürmemiz gerekiyordu ama telefonu bulamıyorduk hatta bilgisayarın yanında iPhone 5 vardı onu uzatıyorduk al bunu diyerek.
Oyun flash oyunu bu arada.
Bazı şeyleri tam hatırlamıyor ya da yanlış hatırlıyor olabilirim.

2014 civarlarında kuzenime gittiğimde kuzenim açıyordu.
Oyun 2 boyutlu yanlış hatırlamıyorsam sağ tarafa gittiğimizde evimize varıyorduk pantolonumuz falan asılıydı cebinden cüzdanımızı alıyorduk.
Yanlış hatırlamıyorsam evimizin ortasında geyik kafası çeklinde bir askılık vardı.
Sol tarafta zaman yolculuğu yaptığımız yer vardı (tam hatırlamıyorum evimizden de yapıyor olabiliriz) 1980-1990'lara gidiyorduk.
Geçmişe gittiğimizde geçmişteki bir adam telefon istiyordu bizim de gelecekten telefon götürmemiz gerekiyordu ama telefonu bulamıyorduk hatta bilgisayarın yanında iPhone 5 vardı onu uzatıyorduk al bunu diyerek.
Oyun flash oyunu bu arada.
Bazı şeyleri tam hatırlamıyor ya da yanlış hatırlıyor olabilirim.
Steppenwolf: The X-Creatures Project olabilir mi?

Steppenwolf: The X-creatures project olabilir mi?

Değil. Ama o oyunun bu fotoğrafına benzer bir arayüzü olduğunu hatırlıyorum. Oyun 2 boyutlu ve flash ile çalışıyor.

1690926479170.png

Geri
Yukarı