Zippo çakmak orijinal mi?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Çakmağım orijinal mi? D&R'den 3 4 ay önce aldım.

20230406_161821.jpg

20230406_161818.jpg

@Paper.C siz de bakar mısınız?

Son düzenleme:
Orjinal değil gibi.
Orjinalini çalıştığım yer baskısını yapıp satıyor ordan biliyorum.
1680788128436.png

1680788341401.png

Hocam çakmak orijinal olsa ne olur çakma olsa ne olur pamuk fitil ile sende yapabilirsin evde Zippo :D
Ama kaç paraya aldınız hocam?
737 TL'ye satın aldım. Dediğiniz şey de çok saçma ama anlatmaya üşeneceğim. Çakmalar orijinal kadar kaliteli olmuyor. Ömür boyu garantisi de yok. Orijinal kullanmak başka çakma kullanmak başka üstelik 700 TL verip çakma çıkarsa pek hoş olmaz.

737 TL'ye satın aldım. Dediğiniz şey de çok saçma ama anlatmaya üşeneceğim. Çakmalar orijinal kadar kaliteli olmuyor. Ömür boyu garantisi de yok. Orijinal kullanmak başka çakma kullanmak başka üstelik 700 TL verip çakma çıkarsa pek hoş olmaz.

Hocam ben de çakma var yani orijinalinde gördüm de fark yok hocam bu arada. Yani ikisde yanıyor ikisinin de ömrü aynı bence önemli olan bence içinde kulanılan fitil pamuk filan.

😄 doğru dedi.

Hocam ben de çakma var yani orijinalinde gördüm de fark yok hocam bu arada. Yani ikisde yanıyor ikisinin de ömrü aynı bence önemli olan bence içinde kulanılan fitil pamuk filan.
Arkadaşımda çakması var inanın çok fark var farketmemişsinizdir.

Her şeyden öte ben koleksiyoncuyum o yüzden Orijinal olması benim için önemli. Koleksiyonumda çakma istemiyorum.

Orjinal değil gibi.
Orjinalini çalıştığım yer baskısını yapıp satıyor ordan biliyorum.
Eki Görüntüle 1729423
Eki Görüntüle 1729425
Neden orijinal değil gibi? Sizin de zipponuz varsa içini çıkarıp atar mısınız?

D&R çakma ürün satmaz merak etme. Satarlarsa büyük olay çıkar.

Elimde yok maalesef. Dediğim gibi çalıştığım yerde yakından bakma şansım olmuştu. Attığınız resimde benim incelediğim Zippo gibi kaliteli gelmedi.

Elimde yok maalesef. Dediğim gibi çalıştığım yerde yakından bakma şansım olmuştu. Attığınız resimde benim incelediğim Zippo gibi kaliteli gelmedi.

Zippo'lar çok fark ediyor. Benim kendimin var bir de ailede birkaç kişiye hediye etmiştim hepsi birbirinden farklı diyebilirim. Sınırlı üretimi oluyor, klasik modelleri oluyor, dış kaplaması farklı olan oluyor. Hepsini Amazon.us'in kendisinden almıştım benim tecrübem bu yönde oldu.

Hocam Zippo Türkiye'ye sorabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: 0850 321 1932.

Yeni konular

Geri
Yukarı