Ziraat hesabından bilgi dışı harcama yapılmaya çalışıldı

Hocam tamam da o zaman 15 gündür bekleyip kartlarım geldikten 2 gün sonra harcama yapılmış. Eğer hepsine sızdıysa diğer banka hesaplarımdan da deneme yapabilirdi ama yapmadı. Bence daha çok ziraat nezdinde oldu gibi. Çünkü o günden beri herhangi aksi bir işlemle karşılaşmadım ne zaman ki kartlarım geldi peşine bu olay patlak verdi.
Bir süre online alışverişlere kapatın tüm kartları bakalım. Tekrar kart yenilemeyin. Ziraat şubesine gidin bence. Orada yüz yüze anlatın sorununuzu.

Bir süre online alışverişlere kapatın tüm kartları bakalım. Tekrar kart yenilemeyin. Ziraat şubesine gidin bence. Orada yüz yüze anlatın sorununuzu.
Valla yeniden başvuruda bulunmuş oldum hocam ya. Telefondaki kadın ısrar etti ben de tamam dedim şu an geri iptal de edilemiyor sanırım.

@red.dawn Hocam uzun süre geçmiş nasıl çözüldü durum denildiği gibi keylogger falan bi sıkıntı oldu mu
Keylogger tarzı bir durum olduğunu sanmıyorum hocam. Üstüne tekrar kartlarımı yeniledim. Ziraati aktif olarak kullanmadım o süreçten sonra. Arada internetten işlem yapmam gerektiğinde internet alışverişini açıp işlem yaptım bir sorun olmadı hatta bazen de geri kapatmayı unuttuğum anlar da oldu yine bir sıkıntı olmadı. Ya kartların bir daha yenilenmesiyle sorun çözüldü ya da denediler çekemeyince kartla uğraşmayı bıraktılar.

Geri
Yukarı