Ziyoulang T60 alınır mı?

Ama başka driver çalıştırmaz demiş bir soruya çok kafa karıştırıyor bu klavye herkes çakmasını yapıyor.
Hocam PCB aynı PCB. Çalıştırmazsa elinizdeki klavye T60 değil demektir :D. Klavye gelince denemek lazım.
Klavyenin arkasında "T60 RGB" mi yazıyor yoksa sadece "T60" mı?
Bu yazdığımı da klavye gelince kontrol edip haber ederseniz kesin ve net olarak konuşup yardımcı olurum.

FN+Tab FN+enter FN+/ dener misin sarftech modelinin driveri yok klavyeden seçiyorsun renkleri sınırlı sayıda seçenek var 7 veya 18 renk seçenegi vardı veya 7 renk 18 modda olabilir.

Eğer öyleyse fark etmez. Ziyou Lang'ın kendi driverı da çalışır. Silabor'un driverini kurmanıza gerek yok.

Hocam satıcıya sordum bunun sürücüsü farklı dedi ama bir göz attıgımda çok farkı yok gibi sadece renk kısmı farklı ama pek anlamadım siz ne dersiniz kare olan ziyoulang orijinal driveri.

Klavyeyi aldım fiyatına göre çok iyi driver olan versiyonu için sılabor adlı satıcıdan alın blic T60 geliyor ve RGB.

Dosya Ekleri

• IMG_1651.jpeg
    IMG_1651.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_1650.jpeg
    IMG_1650.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Bunu alın satıcıyı takip edince 100 TL kupon veriyor artı olarak Nays ile alırsanız 660 lira falan. T60'a 600 vereceğinize 660 liraya bunu alın derim T60'dan daha iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı