Zowie EC2-CW vs Razer DeathAdder V3 Pro

Bence ilk Amazon üzerinden V3 Pro alın, deneyin. Elinize büyük olur ise, iade gönderin zaten Amazon sorunsuz alıyor ki büyük olacağını zannetmiyorum. Geldiği elinize büyük olursa, fotoğraf atma şansınız olur ise duruma göre Lamzu Thorn öneririm ki Superlight tutarken parmaklarım boşta kalıyor demişsiniz.

Şu an mağazadayım ve V3 Pro büyük geldi elime sanırım. Bir de üst tümseği elimi biraz rahatsız ediyor

Dosya Ekleri

• IMG_20231209_184135_259.jpg
    IMG_20231209_184135_259.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 41
Biraz parmak uçlarından büyük gelmiş. Aklıma başka ergo öneri de gelmedi şahsen, Thorn bundan çok küçük. O da riskli, çünkü iade şansınız hiç yok.

Thor'nun boyutlarına baktım fakat şu anda kullandığım HyperX Pulse fire haste ile aynı gözüküyor ve inanın bana HyperX Pulse fire kullanırken hiç rahat etmiyor elim. Lakin Zowie tam oturur gibi elime sanki siz ne düşünüyorsunuz? İade konusunda sorun yaşatmayacak olan Amazon'dan 5 buçuğa alabilirim şu an

Hocam inanın 5.5 liraya alın hiç demek istemiyorum. Çünkü gram hak ettiği bir fiyat değil maalesef. Çok balon, geçen ay 4 liraya kaptı millet.

Hocam hak veriyorum size, 3370 sensör kullanıyor ve bu bütçede verilecek para değil fakat sıkıntı şu ki, alternatif mouse yok :D bilmediğim markalara da yönelmek istemiyorum. Monitörüm Zowie olunca biraz da o yüzden yakınım buna.

Geri
Yukarı