Zula güncelleme sonrası ayarlar gitti

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Arkadaşlar, çok sinirliyim. 3 aydır Zula oynamıyordum Valorant, CS:GO, PUBG vs vs. oynuyordum. Sıkıntıdan bir Zula'ya gireyim dedim 1.6 GB'lik güncelleme gelmiş neyse bekleyeyim dedim sonra oyuna girdim ne var ne yok tüm ayarlarım gitmiş. Her şeyi en maksimuma almış Antialasing diye bir ayar var oyun kastırıyormuş. Herkesin bilgisayarını güncellemeden sonra o ayarıda açmış normalde CS:GO'da, Valorant'ta, PUBG'de 60 FPS sabit alan ben. Yapılan ayarlar yüzünden 50 55. Kafayı tırlattım ayda yılda gireyim dedim pişman oldum. Yav kardeşim kendi kafana göre güncellemeden sonra benim ayarlarıma niye dokunuyorsun. 4 5 ay daha girmeyeceğim arkadaş. Zula pişmanlıktır 500₺ yatırmasam oyun kalmasa bile oynamam ve bilgisayarımda tutmam.

Son karar sizindir lakin bence düşünebilirsiniz. Çünkü bilgisayarım kaldırmıyor diye oynayan bir sürü insan var. Zaten sizde diğer oyunlara yönelmişsiniz.
Eskiden bilgisayarım çok kötüydü ve bir tek onu oynayabildiğim için para yatırıyordum. Şimdi her oyunu kaldırıyor her neyse konuya gelelim hesabı nerede satabilirim?

Arkadaşlar, çok sinirliyim. 3 aydır Zula oynamıyordum Valorant, CS:GO, PUBG vs vs. oynuyordum. Sıkıntıdan bir Zula'ya gireyim dedim 1.6 GB'lik güncelleme gelmiş neyse bekleyeyim dedim sonra oyuna girdim ne var ne yok tüm ayarlarım gitmiş. Her şeyi en maksimuma almış antialasing diye bir ayar var oyun kastırıyormuş. Herkesin bilgisayarını güncellemeden sonra o ayarıda açmış normalde CS:GO'da, Valorant'ta, PUBG'de 60 FPS sabit alan ben. Yapılan ayarlar yüzünden 50 55. kafayı tırlattım ayda yılda gireyim dedim pişman oldum. Yav kardeşim kendi kafana göre güncellemeden sonra benim ayarlarıma niye dokunuyorsun. 4 5 ay daha girmeyeceğim arkadaş. Zula pişmanlıktır 500₺ yatırmasam oyun kalmasa bile oynamam ve bilgisayarımda tutmam.

Zula'nın mantığı.

1. Para ver.
2. Para vermiyorsun ha.
3. Al Zula altınlarında %50 indirim.
4. Gene mi vermiyorsun.
5. Ver artık.
6. Versene.
7. Pamuk eller cebe.
8. Karşına 2080 silahına sahip bir adam seni vursun boyna belki akıllanırsın.
9. Ver şu parayı.
10. Zula oynamayan Vatan hainidir.

Geri
Yukarı