Zula güncelleme sonrası ayarlar gitti

Niye bu kadar gerildiniz ki? Ayarlar sıfırlanmışsa tekrardan düzenleyebilir, açılan ayarları kapatabilirsiniz. Boş konu açmışsınız, konu başlığına bakılırsa teknik bir destek aradığınızı sandım fakat konu içeriğinde gerginliğiniz ile oyuna laf atmaya çalışmışsınız. Zaten Sosyal'in kitlesi belli yani, Zula ile ilgili bir yardım konusu açılsa ilk yorum "oYuNu oyYnEMaYinn üLeğğğ" oluyor.

Zula'nın mantığı.

1. Para ver.
2. Para vermiyorsun ha.
3. Al Zula altınlarında %50 indirim.
4. Gene mi vermiyorsun.
5. Ver artık.
6. Versene.
7. Pamuk eller cebe.
8. Karşına 2080 silahına sahip bir adam seni vursun boyna belki akıllanırsın.
9. Ver şu parayı.
10. Zula oynamayan Vatan hainidir.

WEWQEQW
Instagram'da da satış sayfaları var ama ne kadar güvenilir bilmiyorum.
İtem satış en iyisi güvenli ticaret TC Kimliğin ile kayıt olman gerekiyor. Eğer dolandırırsan insanları üstüne dava açılıyor.

WEWQEQW

İtem satış en iyisi güvenli ticaret TC Kimliğin ile kayıt olman gerekiyor. Eğer dolandırırsan insanları üstüne dava açılıyor.
Siteyi ilk defa sizden duydum. Dediğiniz gibiyse bilmemem kötü olmuş. Öneriniz için teşekkürler.

Niye bu kadar gerildiniz ki? Ayarlar sıfırlanmışsa tekrardan düzenleyebilir, açılan ayarları kapatabilirsiniz. Boş konu açmışsınız, konu başlığına bakılırsa teknik bir destek aradığınızı sandım fakat konu içeriğinde gerginliğiniz ile oyuna laf atmaya çalışmışsınız. Zaten Sosyal'in kitlesi belli yani, Zula ile ilgili bir yardım konusu açılsa ilk yorum "oYuNu oyYnEMaYinn üLeğğğ" oluyor.
Ben yardım istemedim Technopat görevlileri başlığı ve konunun içeriğini değişmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı