Zula Online İnceleme - Bölüm 1

Merhaba arkadaşlar bugün incelemesini yaptığım Zula Online'ın videosunu paylaşıyorum. Bence bu tür Türk yapımı oyunlara saygı duyup destek çıkmalıyız, iyi sosyaller. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ne kadar Türk yapımı olsa da bence Wolfteam 2 gibi olmuş. Parayı basanın kral olacağı oyun.
Aslında pek de Wolfteam gibi olmamış oyun içi parayla da birçok item alabiliyorsunuz doğrusu CS:GO'ya benzetilmeye çalışılmış biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zula'yı kapalı beta zamanında oynamıştım, oyun çıkınca KBT yazan bi bıçak vermişlerdi :) Herneyse oynamaya devam ettim, yeni yeni item'lar eklenmeye başladı, haritalar geldi, oyun modları değişti, baya ilerleme kaydetti. Ancak ilerledikçe oyun Free to Play'den Pay2Win'e geçti. Açıkça oyunda fark ediliyor bu durum ne yazık ki. Ben de bıraktım en sonunda, Steam'den CS 1.6 aldım ara ara oynuyorum :D

Bu arada inceleme güzel olmuş, tebrikler :)

İnternet Cafe oyunları çıkmaya devam ediyor :) Güzel inceleme.
Teşekkürler. :)

Zula'yı kapalı beta zamanında oynamıştım, oyun çıkınca KBT yazan bi bıçak vermişlerdi :) Herneyse oynamaya devam ettim, yeni yeni item'lar eklenmeye başladı, haritalar geldi, oyun modları değişti, baya ilerleme kaydetti. Ancak ilerledikçe oyun Free to Play'den Pay2Win'e geçti. Açıkça oyunda fark ediliyor bu durum ne yazık ki. Ben de bıraktım en sonunda, Steam'den CS 1.6 aldım ara ara oynuyorum :D

Bu arada inceleme güzel olmuş, tebrikler :)
Değerli yorumun için teşekkür ederim. :)

Aslında pekte wolfteam gibi olmamış oyun içi paraylada birçok item alabiliyorsunuz doğrusu CS:GO'ya benzetilmeye çalışılmış biraz.

CS:GO'da 5000 liralık skin bile alsak silahın vuruş güçleri aynı değişmiyor ama burada paralı silahlar çok daha güçlü. Haritaları doğru dediğiniz gibi CS:GO'dan bire bir alınmış inferno var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı