200 TL kulaklık önerisi

Logitech'in G230 modeli var kullanıyorum bir sorununu görmedim ses kalitesi iyi dışarıdaki sesi içeri almıyor ayarlama yerleri metalden kolay kolay yalama olmaz . Mikrofonu iyi. Fiyatı 155 TL istiyorsan daha üst modellere de bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyimlerinizi paylaşırsanız belli bir süre kullandıktan sonra daha iyi olur. Hayırlı olsun.
İlk başta bir pişmanlık yaşadım fakat sonradan sesi ve bası yerine oturunca daha iyi oldu. Bazen yanlış kafama oturtunca 30 dk sonra kulaklarımı ağrıtıyor. Telefon ekranında cihazın pil seviyesini görebiliyorsunuz. Ensenizde 5-6 dk durunca terlemeye neden oluyor. Dayanıklı. Kulaklık üzerinden şarkıyı kontrol edebiliyorsunuz ayrıca üzerinde kendi mikrofonu var. Bu sayede konuşmaları kulaklık üzerinden yapabiliyorsunuz. Dışarıya ses çıkarmıyor ve içeri ses geçirmiyor. Süngerleri terletmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı