2000 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
2000

SafderunTR

Hectopat
Merhaba, aşağıdaki klavyeler arasında kaldım. Aslında TKL bir klavye arıyorum ancak önemli bir kriter değil.
HyperX için fiyatını hak etmediğini söyleyenler mevcut ayrıca benim de hoşuma giden bir klavye değil.

Başka bir klavye öneriniz varsa görmek isterim.
- Çok sesli olmamalı. Red Switch tercihim.
- Mümkünse kompakt olmalı.
- Fonksiyon tuşları olmalı.

Corsair K70'in RGB değil ama Lux versiyonunu kullandım. Klavye aynı, sadece ışığı RGB değil, kırmızı. Harika bir klavyeydi ta ki ben üzerine kola dökene kadar. 🥺 Fonksiyon tuşları da oldukça kullanışlı. Cherry MX red switch ve sesi çok yüksek değil. Benim için tek eksisi onu kullanmaya alışınca başka klavyelerde biraz sorun çektiğim oldu daha kısa mesafede algıladığı için.

Hocam Apex 9, ASUS STRIX scope ve K70 arasinda kalmistim ben de aralarindan K70'i tercih ettim ve gercekten cok memnunum. Red Switch ve gercekten ses cok tok geliyor insanin yazi yazasi geliyor surekli. Ucunun de YouTube testlerine ve yorumlarina bayagi bir sure baktim ve bun da karar kildim. Ben QP Bilişim'den aldim 2100 TL'ye ingilizce gorunuyor klavye fakat turkce olarak geliyor ve buyuk enter var. Sana da tavsiye ederim 👍

Hocam Apex 9, ASUS STRIX scope ve K70 arasinda kalmistim ben de aralarindan K70'i tercih ettim ve gercekten cok memnunum. Red Switch ve gercekten ses cok tok geliyor insanin yazi yazasi geliyor surekli. Ucunun de YouTube testlerine ve yorumlarina bayagi bir sure baktim ve bun da karar kildim. Ben QP Bilişim'den aldim 2100 TL'ye İngilizce gorunuyor klavye fakat Türkçe olarak geliyor ve buyuk enter var. Sana da tavsiye ederim 👍

ASUS'un ROG markası kafamı karıştırıyor acaba daha Ucuz'a kaliteli alabilir miyim diye. Ancak dediğiniz kadar varsa bütçemi biraz daha zorlayıp alabilirim. Bir de aklımda şöyle bir sorun var. Switch'ler bozulduğunda Cherry MX Switch alıp değiştirme imkanım var mı?

ASUS'un ROG markası kafamı karıştırıyor acaba daha Ucuz'a kaliteli alabilir miyim diye. Ancak dediğiniz kadar varsa bütçemi biraz daha zorlayıp alabilirim. Bir de aklımda şöyle bir sorun var. Switch'ler bozulduğunda Cherry MX Switch alıp değiştirme imkanım var mı?

Evet hocam var komple tus takimi satiliyordu gecen gordum yanlış gormemisimdir umarim. Hatta klavyenin yaninda wasd ve birkac tus daha geliyor renkli olarak dilerseniz onlari da takabiliyorsunuz. Bilek destegi de mevcut bu arada. Benim tum beklentilerimi karsiladi sahsen sizin de karsilayacagini dusunuyorum.

Merhaba, aşağıdaki klavyeler arasında kaldım. Aslında TKL bir klavye arıyorum ancak önemli bir kriter değil.
HyperX için fiyatını hak etmediğini söyleyenler mevcut ayrıca benim de hoşuma giden bir klavye değil.

Başka bir klavye öneriniz varsa görmek isterim.
- Çok sesli olmamalı. Red Switch tercihim.
- Mümkünse kompakt olmalı.
- Fonksiyon tuşları olmalı.

Scope alırdım ben.

Geri
Yukarı