2500 TL'ye sistem toplama

Apacer Panther Black Gold 8 GB 3000 Mhz DDR4 CL16 EK.08G2Z.GJF Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( 2 adet )

2490.41 TL tuttu. Yukarıda toplamış olduğunuz sistemin işlemcisi 3400G olsa bile RAM 8 GB olduktan sonra APU'nun bir anlamı kalmıyor. Tek kanal 8GB RAM ile APU sistem kurmak ölü performans demektir. Ayrıca topladığınız sistemin içinde bulunan PSU, kalitesiz bir ürün.

Benim atmış olduğum sistemde daha kaliteli bir kasa ve PSU var.
Ayrıca tek kanal 8 GB RAM ile 3400G kullanmak yerine, çift kanal 8 GB RAM ile 3200G kullanıp, ileride upgrade yapmak çok daha mantıklı.

Hocam APU'larda cift kanal RAM cok onemli. Cift kanal olmadigi takdirde yarim performans verir
Anakarti mumkunse B450M S2H yapmanizi oneririm
Attiginiz kasa ve PSU kalitesiz, onun yerine Teknobiyotikte satilan Dark Raider 500W kasayi alabilirsiniz (Aerocool PSU'lu)
2800-3000TL civarina cikarsaniz 1200AF ve RX570 de tercih edebilirsiniz
Kasa Hoşuma Gitti Ama Fiyat İçin Son Dört Ürün. Hemen Alamayacağım Bilgisayarı

Apacer Panther Black Gold 8 GB 3000 Mhz DDR4 CL16 EK.08G2Z.GJF Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( 2 adet )

2490.41 TL tuttu. Yukarıda toplamış olduğunuz sistemin işlemcisi 3400G olsa bile RAM 8 GB olduktan sonra APU'nun bir anlamı kalmıyor. Tek kanal 8GB RAM ile APU sistem kurmak ölü performans demektir. Ayrıca topladığınız sistemin içinde bulunan PSU, kalitesiz bir ürün.

Benim atmış olduğum sistemde daha kaliteli bir kasa ve PSU var.
Ayrıca tek kanal 8 GB RAM ile 3400G kullanmak yerine, çift kanal 8 GB RAM ile 3200G kullanıp, ileride upgrade yapmak çok daha mantıklı.
Arkadaş 1 ay sonra 8 GB RAM daha alacakmış.

Bana cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Tüm parçaları seçtim ama PSU ve kasa kaldı. Bütçem 500 TL. Sizce ne alabilirim? Bütçeyi biraz ( 50 TL falan) aşabilirim. Ve şu PSU nasıldır?

İyi günler.

Bana cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Tüm parçaları seçtim ama PSU ve kasa kaldı. Bütçem 500 TL. Sizce ne alabilirim? Bütçeyi biraz ( 50 TL falan) aşabilirim. Ve şu PSU nasıldır?

İyi günler.
Attığınız PSU acayip kalitesiz. Almayın. Buyrun. Bu ürün çok daha iyi ;

Yeni konular

Geri
Yukarı