3 kişi PSN kardeşliği yapılıyor mu?

tamam şimdi anladığım kadarıyla anlatıyorum :D berkay benim hesabı ana hesap bende berkayın hesabını ana hesap yapıcam kadirde benim hesabımı giriş yapıp benim hesabımdan oynayacak
Kendi hesaplarınızı karıştırmayın hocam. Kardeşlik yapacağınız hesabı paylaşacaksınız. Diyelim ki kardeşlik A hesabı sizin kişisel hesaplarınız da B hesabı olsun. Sen ve Berkay A hesabı ana hesap yapıp bir daha o hesaplara dokunmadan B olan kişisel hesaplarınız da oynayacaksınız. Kadir A hesabını konsola girecek ana hesap yapmadan sadece o hesaptan oynayacak.

Yabancı ile mi tanıdık ile mi yapıyorsun hocam? Yabancılar ile yapınca 3 kişi kafa ağrıtıyor.
Hem tanıdık hem tanımadık diyelim 😁

Bu arada siz de kusura bakmayın yeni mesajınıza cevap veremedim. 5 Haziran'a kadar profil mesajı yasağım var, emoji bırakma ve cevap verme hakkım o tarihe kadar yok 🙁

Bu arada siz de kusura bakmayın yeni mesajınıza cevap veremedim. 5 Haziran'a kadar profil mesajı yasağım var, emoji bırakma ve cevap verme hakkım o tarihe kadar yok 🙁
Estağfurullah hocam. Mesaj yasakları çok kötü oluyor. Geçen ben de yedim. 🥲 (Suç benim değildi ama😂)
Hem tanıdık hem tanımadık diyelim 😁
Ben full yabancılar ile yapıyorum.🤣

Hiç tanımadığınız bir insan ile yapmak riskli olmuyor mu? Gerçi 2 adımlı doğrulama vs. aktifleştirirseniz o kadar sıkıntı olmaz gibi.
Turuncu forumda referans olayı var hocam. Hesap tarihi eski ve referanslı üyeler ile kardeşlik yapınca sorun olmuyor pek. Tabi ben uzun zamandır yapmıyorum. Kimileri hesapları çalıp dolandırıyormuş. Eskisi kadar güvenilir değil gibi ama yine de sürekli bu işle meşgul olan kişiler ile yapınca sorun olmuyor.

Turuncu forumda referans olayı var hocam. Hesap tarihi eski ve referanslı üyeler ile kardeşlik yapınca sorun olmuyor pek. Tabi ben uzun zamandır yapmıyorum. Kimileri hesapları çalıp dolandırıyormuş. Eskisi kadar güvenilir değil gibi ama yine de sürekli bu işle meşgul olan kişiler ile yapınca sorun olmuyor.
Ben o sitede bahsettiğiniz konuları görmüştüm ve pek güvenemedim. En temizi Blu-ray sürücülü PS5 alıp CD takaslaya takaslaya hepsini oynadıktan sonra son oyunu da satıp onlarca oyunu bedavaya oynamak.

Ben o sitede bahsettiğiniz konuları görmüştüm ve pek güvenemedim. En temizi Blu-ray sürücülü PS5 alıp CD takaslaya takaslaya hepsini oynadıktan sonra son oyunu da satıp onlarca oyunu bedavaya oynamak.
Aslında bir oyunun elinde kutulu şekilde olması çok güzel fakat takaslamak falan çok yorar adamı hocam. Bir de aldığın fiyattan veremezsin veya takasladığın oyunun değeri düşer vs.

Aslında bir oyunun elinde kutulu şekilde olması çok güzel fakat takaslamak falan çok yorar adamı hocam. Bir de aldığın fiyattan veremezsin veya takasladığın oyunun değeri düşer vs.
İşi bilen yapıyor hocam 😀 takas olmasa bile oyunu ikinci elden alıp benzer bir ücrete satmak mümkün. Ben CD ile işim olmaz dedim dijital aldım sonra burda işi bilen adamlar CD yönetimini söyleyince dijital aldığıma pişman oldum (pişman oldum falan dediğime bakmayın, elimdeki oyunlar bana yetiyor aslında 😁).

Yeni konular

Geri
Yukarı