30.000 TL bandında oyun dizüstü bilgisayarı önerisi

Bütçe
30.000

EzraK

Zeptopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SSD
Merhaba dostlar, ben seneye üniversiteye geçeceğim için satacağım hâlde kasa almak yerine iyi bir laptop almayı tercih etmeye karar verdim. Elimde 30.000 TL kadar bütçe var, ayrıca 3000 TL gibi bir esneklik payı var.

Öncelikle ben her şeyden önce bir oyuncuyum, bu yüzden ekran kartı ve işlemci benim için fazla önem arz ediyor, hele ki işlemcinin önbelleği kesinlikle yüksek olmalı, çünkü FPS oyunlarını daha sık oynuyorum.

Ekran kartı konusunda 4050'li bir sistem düşündüm, DLSS 3.0'dan faydalanabilmek çok iyi olabilir.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_victus-core-i5-13500h-işlemci-16gb-ram-512gb-ssd-rtx-4050-ekran-kart-15-6-wın11-gaming-laptop-performans-mavi-7n9u9ea-1228478.html?gclid=Cj0KCQjw_O2lBhCFARIsAB0E8B_OqfxWRYa4nfN5eg05YE5nS1et9R5jMofUhoKrsxciW6LDidOxTIMaAgHMEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Bu bilgisayarda 4050 var fakat fiyatının çok ucuz olması kuşkulandırdığı için buraya da danışayım dedim.

Aynı zamanda dublaj işiyle de uğraşıyorum, bu yüzden tam zamanlı olmasa bile video düzenleme ve render alma konusunda beni üzmeyecek bir bilgisayar lazım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler dostlar.

Asus tuf dash f15 kullanıyorum ve çok memnunum zaten bilgisayarın özelliklerini imza kısmıma yazmıştım.

Bende valorantta kaç fps aldığımı hatırlamıyorum başka bir yerdeyim şuan pc yanımda değil birkaç güne eve gidicem o zaman valo girip pc'nin kaç fps aldığına bakarım.

Bende valorantta kaç fps aldığımı hatırlamıyorum başka bir yerdeyim şuan pc yanımda değil birkaç güne eve gidicem o zaman valo girip pc'nin kaç fps aldığına bakıp buraya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı