300-400 TL kablolu kulak içi kulaklık önerisi

emirahmetshn

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 9600k / RX 6600 / 16GB RAM
Merhaba. 300-400 TL bütçede güzel bir kulak içi kulaklık arıyorum. Sennheiser CX300s güzel duruyor gibi. Kzlere baktım ama onlardada tasarımı pek sevmedim güzel dışarıdan sırıtmayacak bir kulaklık arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Belirtmeyi unutmuum henelde hiphop tarzı müzikler dinliyorum

Son düzenleme:
Cx300s daha önce kullandım sevmedim. Bu altta atacağım modelin bir üst modelini kullanıyorun 4 yıldır çok memnunum. Direkt bu modeli denemedim:

Fiyat bütçenizin üstünde. İndirimleri takip edebilirsiniz. Aliexpress'te daha ucuz ama siyah rengi yok. Aynı markanın E10 modeli de olabilir. Bu modelleri şahsen denemedim ama markaya güveniyorum. Araştırabilirsiniz.

300-400₺ ye kaliteli bir Bluetooth kulaklık alabilirsiniz aslında. Neden kablolu tercih ediyorsunuz? Sadece merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın.

300-400₺ ye kaliteli bir Bluetooth kulaklık alabilirsiniz aslında. Neden kablolu tercih ediyorsunuz? Sadece merak ettiğim için soruyorum yanlış anlamayın.
Hocam bu xiaomi nin 250tl lik bir kulaklığını denemiştim bluetooth olarak rahatlık açısından çok güzeller evet ama ses kalitesi pek hoşuma gitmiyor kalite yüzünden alıyorum kablolu
Hocam kulaklık iyi duruyor ama bu betron markasını hiç duymadım nasıldır

Son düzenleme:
Hocam bu Xiaomi'nin 250TL'lik bir kulaklığını denemiştim Bluetooth olarak rahatlık açısından çok güzeller evet ama ses kalitesi pek hoşuma gitmiyor kalite yüzünden alıyorum kablolu.

Anladım. Pahalı kablolu kulaklık hiç kullanmadım. Kalitesini bilmediğim için o konuda bir eleştiri yapamayacağım. Ben şu anda TaoTronics SoundLiberty 53 Pro kullanıyorum ve ses kalitesinden memnunum. Eğer istersen Anker ve Hakii markalarının da ürünlerine bakabilirsin. YouTube'da birçok inceleme videolarını izledim ve genel olarak övdüklerini gördüm. Karar senin tabii ki :)

Cx300s daha önce kullandım sevmedim. Bu altta atacağım modelin bir üst modelini kullanıyorun 4 yıldır çok memnunum. Direkt bu modeli denemedim:

Fiyat bütçenizin üstünde. İndirimleri takip edebilirsiniz. Aliexpress'te daha ucuz ama siyah rengi yok. Aynı markanın E10 modeli de olabilir. Bu modelleri şahsen denemedim ama markaya güveniyorum. Araştırabilirsiniz.
Hocam soundmagic markasını bi arkadaş daha önermişti ama aliexpressten alsam kulaklıkta sıkıntı çıkarsa garantide sıkıntı çıkar diye düşünüyorum bu modelin bi altını vs. alabilirim muhtemelen

Yeni konular

Geri
Yukarı