32'' 2K IPS 144+ monitör önerisi

ravo

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçem 8000 TL. Biraz araştırdım doğru ürünü bulması imkansız. Fiyat performans arıyorum. Çıkamadım işin içinden size soruyorum :) var mı öneriniz? VA pek istemesem de olabilir.

Bütçe çıkarsa Dell 31.5" G3223D Fast IPS 165Hz 1Ms QHD Adaptive Sync USB-C (DP+HDMI) Yükseklik Ayarlı Gam

Bugün bu HP için firmalarını aramıştım. Kendi steleridne 6.800 diğer yerlerde niye böyle fiyat farkı var, teşir ürünü falan mı diye derken akşamına buna 1000 TL indirim gelmiş :D

Bu hardware unboxing kanalı öneriyo aslında X27q modelini, gerçi ne kadar benzerler bir fikrim yok. Fiyat da cazip bilemedim. Redditte de pek bulamadım ghosting problem yaşayan.
X27q farklı bir model sana önerilen X32 farklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu hardware unboxing kanalı öneriyor aslında X27Q modelini, gerçi ne kadar benzerler bir fikrim yok. Fiyat da cazip bilemedim. Reddit'te de pek bulamadım ghosting problem yaşayan.

Vallahi bende bu cihaza niyetlendim ama bu firmadan alışveriş yapan ve geridöünşerini vs paylaşan çok kimseye rastlamadım. Bir tek mtbilişim satıyor. Firma güvenilir mi değil mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı