4000 TL'ye monitör tavsiyesi

Gamezone

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. En çok oynadığım oyunların başında PUBG ve PES gibi oyunlar geliyor. Ancak profesyonel ya da e-spor oyuncusu olmak gibi hedefim yok. Bu oyunlarda beni gecikme süresi vb. konusunda beni üzmeyecek, laptopa bağlayıp kullanacağım 4000 TL (civarı 400-500 TL oynayabilir) monitör önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. En çok oynadığım oyunların başında PUBG ve pes gibi oyunlar geliyor. Ancak profesyonel ya da e-spor oyuncusu olmak gibi hedefim yok. Bu oyunlarda beni gecikme süresi vb. konusunda beni üzmeyecek, laptopa bağlayıp kullanacağım 4000 TL (civarı 400-500 TL oynayabilir) monitör önerir misiniz?

GPU ve CPU nedir?

Merhaba arkadaşlar. En çok oynadığım oyunların başında PUBG ve PES gibi oyunlar geliyor. Ancak profesyonel ya da e-spor oyuncusu olmak gibi hedefim yok. Bu oyunlarda beni gecikme süresi vb. konusunda beni üzmeyecek, laptopa bağlayıp kullanacağım 4000 TL (civarı 400-500 TL oynayabilir) monitör önerir misiniz?
AOC C27G1 27" 1ms 144hz Curved Gaming Monitör Siyah Monitör önerisi olarak linkteki modeli öneririm. Ben de aynı modelini kullanıyorum ve gayet iyi çalışıyor. Hz değeri ve MS değerinin sizi üzeceğini sanmıyorum. Bu modelden kullanan ve memnun kalan da çok gördüm. Yani kısacası linkteki monitör güzel gibi. Kronik sorun gibi şeyleri yok gibi. Bu arada monitör için 4000 TL vermeniz saçma olur gibi. Çünkü 144 Hz gibi değerler PUBG ve PES gibi oyunlarda büyük ihtimalle size yetecektir. 4000 TL PES ve PUBG oynamak için fazla gibi.

AOC C27G1 27" 1ms 144hz Curved Gaming Monitör Siyah Monitör önerisi olarak linkteki modeli öneririm. Ben de aynı modelini kullanıyorum ve gayet iyi çalışıyor. Hz değeri ve MS değerinin sizi üzeceğini sanmıyorum. Bu modelden kullanan ve memnun kalan da çok gördüm. Yani kısacası linkteki monitör güzel gibi. Kronik sorun gibi şeyleri yok gibi. Bu arada monitör için 4000 TL vermeniz saçma olur gibi. Çünkü 144 Hz gibi değerler PUBG ve PES gibi oyunlarda büyük ihtimalle size yetecektir. 4000 TL PES ve PUBG oynamak için fazla gibi.
Yani PUBG Mobile falan takılıyorum. İşte YouTube forum sitelerinde gezerken dizi filan izlerken renk sıkıntı çıkarmasın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani pubg mobile filan takılıyorum. İşte youtube forum sitelerinde gezerken dizi filan izlerken renk sıkıntı çıkarmasın yeter.
Pubg Mobile gibi oyunlar oynuyorsanız 4000 TL harcamanız pek mantıklı olmaz gibi. Yani attığım linkteki monitörün renk kontrastı film dizi gibi şeyler için de gayet iyi oluyor. Kısacası belirttiğim monitör sizin için iyi olacaktır büyük ihtimalle. Bir de büyük ihtimalle o monitör sizi 5-10 yıl arasında da götürecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı