4000 TL'ye monitör tavsiyesi

pythxdl

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 4000 TL bütçeyle bir monitör almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum.
Oynayacağım oyunlar.
RDR2 GTA V CS Valorant CoD tarzında değişen oyunlar.
Var mı böyle güzel yardımcı olabileceğiniz bir monitör.
İlla olacak dediğim bir özellik yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR gibi bir oyun oynayacaksan eğer güzel akan bir monitör olması lazım ama sistemini de belirtseydin keşke. Bir de bütçeyi biraz arttırmanı öneririm 6-7 arası belki kurtarır. 200 dolara RDR2 de zevk verecek monitör yok maalesef.

Arkadaşlar selam. 4000 TL bütçeyle bir monitör almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum.
Oynayacağım oyunlar.
RDR2 GTA V CS Valorant CoD tarzında değişen oyunlar.
Var mı böyle güzel yardımcı olabileceğiniz bir monitör.
İlla olacak dediğim bir özellik yok.

5000 6500 arası varmı öneriniz

Sisteminizi yazabilirseniz daha iyi olur.

Işlemci: AMD Ryzen 5600
Anakart: ASUS B450M Dragon
Ekran kartı: ASUS Radeon Dual RX 6600 8 GB GDDR6 128 bit
RAM: Adata XPG 8x2 3200 MHz RAM
SSD: Kingston NV2 1TB
PSU: Hyper H3 550 +80 Pro

https://www.akakce.com/monitor/en-u...sync-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,442075420.html

bu arkadaşın inceleme videosu varmıdır acaba

24 inç versiyonunun bolca yabancı incelemesi var. Türkçe olarak sadece Technopat yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

5000 6500 arası var mı öneriniz.

27inc 2k 165hz Ips panel

Bu monitörü buldum Hepsiburada'da. Özellik olarak gayet tatmin edici. Başka sitelerde daha uyguna bulabilirsin. Özellik olarak bu tarz bir şey tavsiye ederim. Hz ve çözünürlük ve IPS panelden kısma boyu istediğin şekilde olabilir bu tarz arat zevkine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı