5.000 ile 6.000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
5000 6700 TL

kacil97

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, anneme telefon alacağım bütçem 5-6 bin TL belki biraz daha zorlayabilirim. Eğer değecekse yorumlarınızla birlikte tavsiyelerde bulunun, merakla bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
M14 veya M23 alabilirsin.

Bunlarda 4 GB RAM var ve ben Samsung sevmiyorum açıkçası kafamda Redmi Note 10s 6 GB 128 GB RAM versiyonu var ne düşünüyorsun.

M23'te komik bir şekilde TFT ekran var. :)

Bunlarda 4 GB RAM var ve ben Samsung sevmiyorum açıkçası kafamda Redmi Note 10s 6 GB 128 GB RAM versiyonu var ne düşünüyorsun.
Biraz eskise de çok iyi telefon. Ben onu tercih ederdim.

Şu anda inceliyorum YouTube üzerinden GM22 nedense bir çekti kendini bana normalde Xiaomi telefonları severim fakat hoşuma gitti ama sen 10s daha iyi diyorsun galiba.
Amoled ekrandan vazgeçemiyorum onun da etkisi var.

Şu anda inceliyorum YouTube üzerinden GM22 nedense bir çekti kendini bana normalde Xiaomi telefonları severim fakat hoşuma gitti ama sen 10s daha iyi diyorsun galiba.
Videolardaki süslü lafları çok takmayın. Açın buradan karşılaştırın kendi ihtiyacınıza göre hangisi hoşunuza giderse.

2 Telefon da üzmez.

AMOLED ekrandan vazgeçemiyorum onun da etkisi var.

Videolardaki süslü lafları çok takmayın. Açın buradan karşılaştırın kendi ihtiyacınıza göre hangisi hoşunuza giderse.

2 telefon da üzmez.

Bir de bir şey soracağım internetten sipariş vericemde GM22 Pro da 2 renk var beyaz ve siyah iki renk arasında 650 700 TL fiyat farkı var bunun nedeni ne olabilir gerçekten bu kadar fark ettiriyor mu renk seçeneği?

Yeni konular

Geri
Yukarı