5.000 ile 6.000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
5000 6700 TL
Bunlarda 4 GB RAM var ve ben Samsung sevmiyorum açıkçası kafamda Redmi Note 10s 6 GB 128 GB RAM versiyonu var ne düşünüyorsun.
GM ve redmi s modellerine bakmayın. Yazılımsal sıkıntılı telefonlar. GM zaten çöp telefon garanti bittiğinde bozulur, ömrü en fazla okadar. Redmi s modeller 6 ram olmasına rağmen kasıyor, bug giriyor. Bildirimleri açarken kasıyor. Sıkıntılı telefonlar bunlar bakmayın bunlara
Realme 8 bakın çok daha iyi

Merhaba arkadaşlar, anneme telefon alacağım bütçem 5-6 bin TL belki biraz daha zorlayabilirim. Eğer değecekse yorumlarınızla birlikte tavsiyelerde bulunun, merakla bekliyorum.

GM ve Redmi s modellerine bakmayın. Yazılımsal sıkıntılı telefonlar. GM zaten çöp telefon garanti bittiğinde bozulur, ömrü en fazla o kadar. Redmi s modeller 6 RAM olmasına rağmen kasıyor, bug giriyor. Bildirimleri açarken kasıyor. Sıkıntılı telefonlar bunlar bakmayın bunlara.
Realme 8 bakın çok daha iyi.

Teşekkürler düşüncelerin için fakat bütçemi aşıyor maalesef telefonu annem kullancak öyle ağır oyunlar oynamaz Candy Crush saga tarzı filan anca bilmiyorum çok fazla seçenek var hangisi doğru seçenek çok zor seçmesi.

Teşekkürler düşüncelerin için fakat bütçemi aşıyor maalesef telefonu annem kullancak öyle ağır oyunlar oynamaz Candy Crush saga tarzı filan anca bilmiyorum çok fazla seçenek var hangisi doğru seçenek çok zor seçmesi.
10S alın geçin hocam cidden düşünmeye gerek yok önerilen telefonlar birbirine çok yakın aslında hiçbiri üzmez.

A23 alın ozaman. GM hiç bakmayın ekranı rezalet.
Gölgelenme yapıyor, leke oluyor daha bir sürü sorunu var

Yeni konular

Geri
Yukarı