500₺ oyuncu mouse önerisi

Bütçe
500₺
FPS oyunları için berbat değil dedim ben de. Hızlı çevirmelerinde herhangi bir hata doğurmaz.
Hocam bende de 3327 sensörlü Rampage mouse vardı ve Valorant-CS'de çok ani hızlı çevirmelerde çok sık olmasa da takıldığı oluyordu. Yüksek ranklarda olduğum için de mouse değiştirmek zorunda kalmıştım. Konu sahibini bilemem tabii ki. Ben yine de 3327 sensörle yaşadığım durumdan mütevellit bilgilendirmek istedim.

Hocam bende de 3327 sensörlü Rampage mouse vardı ve Valorant-CS'de çok ani hızlı çevirmelerde çok sık olmasa da takıldığı oluyordu. Yüksek ranklarda olduğum için de mouse değiştirmek zorunda kalmıştım. Konu sahibini bilemem tabii ki. Ben yine de 3327 sensörle yaşadığım durumdan mütevellit bilgilendirmek istedim.

Yedek fare olarak Aorus M2 var bende de. Ani hareketlerde sıkıntı çıkaracak mı diye testini yapmıştım. Hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Muhtemelen senin kullandığın fare Rampage diyedir. Sonuçta tek sensörle olmuyor bu iş. MCU kötüdür.

Karar veremedim.
Bu arada Trendyol'da Razer DeathAdder Essential 750₺den 590₺ ye düştü.
Reklam falan değil gerçekten araştırırken karşıma çıktı ve faydalanmak isteyen olursa diye söylemek istedim.
Razer Deathadder Essential Mouse | Trendyol

Geçen gün forumda bir arkadaş DeathAdder'ın kronik sorunlu oldugunu, aldıktan 2 3 ay sonra scroll tuşunun bozulduğunu söylemişti haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı