50TL Mouse - 50TL Mikrofonlu Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşlar son sorum var hala cevabını alamadım JamesDonkey 112S ile, 112C arasında çok fark varmı eğer yoksa 112C alacağım ama 10TL'ye değer bir fark var diyorsanız 112S alabilirim.?

Güncel.

Sanırım yok ama mavi mouse hiç hoşuma gitmedi. Berbat bir görünümü var diğeri siyah ona bile 10 TL verilir.

58a6c5f91aa55.jpeg

Buyrun aralarındaki fark.

Yok s modelinde 20 milyon tıklama ömrü nefes alan ışıklar alüminyum malzeme falan kullanılmış. Bence bu teknik özellikler çok da önemli değil. Bana sorarsanız 112S mi 112C mi diye ben S derdim geçerdim.

AKG GSH-1 Kulaküstü High End Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Merhaba, bu kulaklığı satmaktayım ve önerebilirim ben HB. indirimde 100₺ aldım 69₺ istiyorum garantisi var kutuludur ve kullanılmadı yeni PC toplamıştım ve eksiksiz olsun diye aldım sonra ihtiyaç fazlası olduğuna karar verdim uygun fiyata satıyorum alman malıdır ve ödüllü bir kulaklıktır. Resimdeki masaüstü standını ayrıca 15₺ aldım onu da alan arkadaşa hediye edeceğim. Araştırın ve sizin için uygunsa yardımcı olurum.

AKG GSH-1 Kulaküstü High End Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - Kulaklık & Mikrofon ilanları sahibinden.com'da - 466252802

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı