50TL Mouse - 50TL Mikrofonlu Kulaklık Tavsiyesi

Alacaksanız SN-R5 alın, SN-R9 kulak kavrayan bir yapıda değil. R5 daha şık gözüküyor ve kulak yapısına uygun gibi. Tabi tercih sizin. SN-R9 uzun sürede kulağı kavramadığı için kulakta ağrı bırakabiliyor.

50 TL ye fare almana gerek yok. Ofis faresinden bir farkı olmayacaktır. Önemli olan farelerin rapor hızı ve sensörü. Rapor hızı en az 500hz olmalı, James Donkey 112c 125hz olduğu için ofis faresinden çok bir farkı olmayacak. Bu James Donkey 112c'nin sensörü ofis farelerinde kullanılan, sensörden bir farkı yok.

Son düzenleme:
Öneriniz nedir peki? Bu bütçeye en iyi mouse bu olarak gözüküyor 112S'ten de pek farkı yok gibi. Kulaklık olarak R5 görünüş olarak da nedense pek beğenmedim R9 daha iyi gibi, bakacağım birini kesin alırım.

Philips'in bu kulaklığına rahat değil ve mikrofonu iyi değil diyenler var bilmiyorum Snopy'i 1 senedir kullanan arkadaşım var (R9'u) o memnun ne mikrofonunda ne de rahatlığıda bir sıkıntı yaşamadı.

Philips'in bu kulaklığına rahat değil ve mikrofonu iyi değil diyenler var bilmiyorum Snopy'i 1 senedir kullanan arkadaşım var (R9'u) o memnun ne mikrofonunda ne de rahatlığıda bir sıkıntı yaşamadı.
Teknoloji şanş işidir, o alır 1 ay kullanır bozulur, o alır 1 yıl kullanılır bozulmaz.

50 TL ye fare almana gerek yok. Ofis faresinden bir farkı olmayacaktır. Önemli olan farelerin rapor hızı ve sensörü. Rapor hızı en az 500hz olmalı, James Donkey 112c 125hz olduğu için ofis faresinden çok bir farkı olmayacak. Bu James Donkey 112c'nin sensörü ofis farelerinde kullanılan, sensörden bir farkı yok.

Logitech M90 sayesinde Nova 2 oldum Silver 1'den sen hesap et. Bence önemli olan fareye alışmak ve el eoturması.

Arkadaşlar son sorum var hala cevabını alamadım JamesDonkey 112S ile, 112C arasında çok fark varmı eğer yoksa 112C alacağım ama 10TL'ye değer bir fark var diyorsanız 112S alabilirim.?

Güncel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı