Elektronik 7500F + 4060 Ti sistem 26.599 TL!

Makaleler
1
Daha fazla  
AM5 sistem fiyatları bayağı düşmeye başladı yavaş yavaş. Toplamaya bir şey diyemem ama hazır sistemler fark ettirmeden fiyat düşürüyor. 1 ay öncesine kadar 29-30k falandı bu tarz bir sistem.

Güzel bir soğutucu ile önceki fiyatına denk geliyor. Almayı düşünenler düşünmeden alsın bence.

AM5 sistem fiyatları bayağı düşmeye başladı yavaş yavaş. Toplamaya bir şey diyemem ama hazır sistemler fark ettirmeden fiyat düşürüyor. 1 ay öncesine kadar 29-30k falandı bu tarz bir sistem.

Ona fiyat düşürüyorlar denebilir mi sence? Bence denmez çünkü şubatta arkadaşa bu sistemi 23k yada 24k ya almıştık, yeni yıldan önce de 20k altına alınabiliyordu.

Ona fiyat düşürüyorlar denebilir mi sence? Bence denmez çünkü şubatta arkadaşa bu sistemi 23k yada 24k ya almıştık, yeni yıldan önce de 20k altına alınabiliyordu.
Bulabilirseniz 1-2 hafta öncesinin fiyatına veya 2-3 hafta öncesinin fiyatına bakın. Şubat'tan bu yana kaç ay var. Sanki her gün artıyor fiyatı da bugün düştü. Fiyatı hakkında bilginiz olsaydı bu yorumu yapmazdınız.

AM5 sistem fiyatları baya düşmeye başladı yavaş yavaş. Toplamaya bir şey diyemem ama hazır sistemler farkettirmeden fiyat düşürüyor. 1 ay öncesine kadar 29-30k falandı bu tarz bir sistem.
Bana daha da düşecek ve bu fiyatlar artık standart olacak gibi geliyor. Tabii bizim ülkemizde ne olacağı belli olmuyor 1, 2 politika değişikliğine bakar ama bu şekilde gidersek yazın bu fiyatlardan indirime girmiş daha ucuz sistemler göreceğiz gibi.

Bulabilirseniz 1-2 hafta öncesinin fiyatına veya 2-3 hafta öncesinin fiyatına bakın. Şubat'tan bu yana kaç ay var. Sanki her gün artıyor fiyatı da bugün düştü. Fiyatı hakkında bilginiz olsaydı bu yorumu yapmazdınız.

Kardeşim benim evet haklısın 1 ay önce 30k idi şimdi 27k (Çok büyük indirim(!) ), bunun üzerine 1-2 ay daha geriye gitsen zaten bu sistem 23k ya satılıyordu, 2 ay içinde 30k ya kadar çıkmış şimdi 27k ya düştü diye seviniyorsanız ben size daha ne diyeyim. Bu fiyat normal fiyatı zaten.

Acayip moralimi bozdu bu durum. 2 hafta önce aldım bu sistemi 2.5k zarara girdim, 2k ya güzel özelleştirmeler yapabilirdim. Zam gelecek diye korkuyoruz indirim geliyor şaka gibiler.

Kardeşim benim evet haklısın 1 ay önce 30k idi şimdi 27k (Çok büyük indirim(!) ), bunun üzerine 1-2 ay daha geriye gitsen zaten bu sistem 23k ya satılıyordu, 2 ay içinde 30k ya kadar çıkmış şimdi 27k ya düştü diye seviniyorsanız ben size daha ne diyeyim. Bu fiyat normal fiyatı zaten.
30K olmasına mı sevineyim? Her şeyin fiyatı zaten artıyor. Bu artışta düşüş yaşayanlar önemliyken siz ''aa 3-4 ay önce zaten bu daha düşük fiyattaydı bu indirim değilki'' derseniz sanki ülkede enflasyon hiç yokmuş, hiçbir şeyin fiyatı artmayan bir ülkede yaşıyormuşuz algısı yapıyorsunuz. Üstteki arkadaş mesela 2 hafta önce almak yerine şuan alsaydı sistemini daha iyi yapabilirdi. Buna sevinmeyecek miydi? Bu fiyat bandında daha iyisini öner de görelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı