Elektronik Alienware 34 Dell OLED monitör 33.999 TL

Relaxy16

Hectopat
Fiyat çok iyi ama itopyadan ölü pixel sorunundan dolayı arkadaşım çok ama çok çekti. İtopya sadece diğer monitör markalarında değil özellikle ailenware markada çok ama çok tehlikeli. Hiçbir şekilde iade ve mesuliyet kabul etmeyen sorumluluk almayan bir firma. Dikkatli olunması gerek.

Onun dışında Alienware kalitesine söz yok. Mükemmel.

Samsung Odyssey G7 27" LC27G75Tqsrxuf den geçmeye değer gibi satabilsem geçerdim ekranı büyütmek istiyordum 240 olmasa da 4K için ideal benim için param yok kredi kartım yok üzdü :)
Hadi kredi kartı oldu diyelim çok biniyor hiçbir çaresi yok bildiğiniz.
Parayı bulursam Amazon'dan.
MSI 34" MEG 342C qd OLED Curved 1800r qd-OLED 3440x1440 (uwqhd) 21:9 175Hz 0.03ms Gaming monitor.
Dağa mantıklı gibi bir de yeni versiyonu çıkıyor yolda bunca parayı buna veren indirim bekleyip az dağa koyup.
MSI MPG 321urx qd-OLED 240 Hz falan alabilir tabiki fiyat 50-60 geçmezse.

Son düzenleme:
Fiyat çok iyi ama itopyadan ölü pixel sorunundan dolayı arkadaşım çok ama çok çekti. İtopya sadece diğer monitör markalarında değil özellikle ailenware markada çok ama çok tehlikeli. Hiçbir şekilde iade ve mesuliyet kabul etmeyen sorumluluk almayan bir firma. Dikkatli olunması gerek.

Evet katılıyorum İtopya bu konuda çok sıkıntılı.

Samsung Odyssey G7 27" LC27G75Tqsrxuf den geçmeye değer gibi satabilsem geçerdim ekranı büyütmek istiyordum 240 olmasa da 4K için ideal benim için param yok kredi kartım yok üzdü :)
Hadi kredi kartı oldu diyelim çok biniyor hiçbir çaresi yok bildiğiniz.
Parayı bulursam Amazon'dan.
MSI 34" MEG 342C qd OLED Curved 1800r qd-OLED 3440x1440 (uwqhd) 21:9 175Hz 0.03ms Gaming monitor.
Dağa mantıklı gibi bir de yeni versiyonu çıkıyor yolda bunca parayı buna veren indirim bekleyip az dağa koyup.
MSI MPG 321urx qd-OLED 240 Hz falan alabilir tabiki fiyat 50-60 geçmezse.
2. nesil oledlere yönelmek daha mantıklı şuan.

2. nesil OLED'lere yönelmek daha mantıklı şu an.

Eldekini satıp Samsung Odyssey Neo G7 LS32BG750npxuf 32 VA panel mini LED monitor fiyatı 23500 denk geliyor VA olmasa bunu alıp geçeceğim neredeyse :D

2. nesil OLED'lere yönelmek daha mantıklı şu an.

2 nesil OLED listesi var mı elinde epey haricinde gözüken falan.

Eldekini satıp Samsung Odyssey Neo G7 LS32BG750npxuf 32 VA panel mini LED monitor fiyatı 23500 denk geliyor VA olmasa bunu alıp geçeceğim neredeyse :D

2 nesil OLED listesi var mı elinde epey haricinde gözüken falan.
Liste olarak yok, takip ettiğim Samsung oled g8 v2 çıkacak . mevcut olan Msi

MPG 321URX QD-OLED​

MPG 271QRX QD-OLED​

Stok problemleri var bunların da.

Başlık yanlış mı oldu? Fiyat 33999 ₺
Yanlış görmüş olabilirim . teşekkürler

2. değil 3. nesil OLED çıktı. Konudaki gen 1. çok bir albenisi yok. Yazılar aşırı net değil.

Şahsen Gen 3 kullanıyorum o bile anca yarışır IPS netliği ile. Gen 1 konusunda görmeden karar vermeyin derim.

İtopyadan monitör alacaktım bende ama gerçekten bu konuda Amazon bile zar zor yardımcı olabildi başka bir satıcıdan satın aldığım için sizce monitör nereden alınmalı?

Geri
Yukarı