Elektronik Amazon Germany Sony WH-CH520 1.669TL

Kulağı içine almayan ve kulak kepçesi üzerine doğrudan basan bir model, kısa sürede bile rahatsız eder, ek olarak Philips ve Sony'nin uygun fiyatlı ürünleri AliExpress gibi sitelerde satılan Çin'in meşhur ürünlerine bile kıyasla aşırı vasat ses performansına sahip oluyorlar.

Anker Q10'dan geçtim inanılmaz derecede ses kalitesi var aralarında. Müzik kalitesi fiyatına göre bayağı iyi. Sadece kulaklık katlanmıyor ve yanında taşıma çantası gelmiyor. Onun dışında dip ses cızırtı kopma vs hiç sorunu yok. Çift cihaz ses desteğinde de sorun yaşamadım çok hızlı geçiş sağlıyor iki cihaz arasında.

Kulağı içine almayan ve kulak kepçesi üzerine doğrudan basan bir model, kısa sürede bile rahatsız eder, ek olarak Philips ve Sony'nin uygun fiyatlı ürünleri AliExpress gibi sitelerde satılan Çin'in meşhur ürünlerine bile kıyasla aşırı vasat ses performansına sahip oluyorlar.
Sony zx310, ch-500, ch-510 modellerini kullandım. Saatlerce kullanılabilir kesinlikle rahatsız etmiyor. Kulaklığı kafada sabit kalma kaygısı olmadan üretmişler. Ani hareketler ve spor için uygun değil ancak müzik,flim ve oyunlar için yeterli. Yıllardır bu modeli kullanırım. Oldukça sağlam ve hafif bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı