Elektronik Amazon satıcılı Galaxy Buds FE 1350 TL!

Silikonları değiştirilebiliyor mu? Kulaklarıma küçük gelip düşüyor genel de silikon boyutları da yanında gönderiliyor mu?

Silikonları değiştirilebiliyor mu? Kulaklarıma küçük gelip düşüyor genel de silikon boyutları da yanında gönderiliyor mu?
Evet yanında birçok silikon geliyor farklı boyutta.

Ne zamandan beri pahalı bilmiyorum ama kasımda 750 liraya ve 1120 liraya satılmış.
Kasım'da olan indirimler seni ne alakadar eder? Daha da o fiyata satılmaz. Kasım'da olan indirim/kampanya Kasım'da olmuştur. Şu an kasım mı? Değil. 7 ay öncenin fiyatı aynı kalır mı sence :D

Kasım'da olan indirimler seni ne alakadar eder? Daha da o fiyata satılmaz. Kasım'da olan indirim/kampanya Kasım'da olmuştur. Şu an kasım mı? Değil. 7 ay öncenin fiyatı aynı kalır mı sence :D
Piyasa değerini geçmişe dönük ölçmek bence hatalı değil, sürekli yeni model de çıkıyor, malına göre fiyatı iyi tabi ama öyle efsane bir indirim yok, Samsung Türkiye'ye ucuz mal verdiği için Türkiye'de çok iyi fiyat tabi. Yanlış anlaşılmasın, fırsat paylaşımınızı eleştirmiyorum, paylaşım için de teşekkürler.

Piyasa değerini geçmişe dönük ölçmek bence hatalı değil, sürekli yeni model de çıkıyor, malına göre fiyatı iyi tabi ama öyle efsane bir indirim yok, Samsung Türkiye'ye ucuz mal verdiği için Türkiye'de çok iyi fiyat tabi.
Hatalı. En azından Türkiye'de hatalı bir davranış. Dünün fiyatıyla bugünün fiyatı bir olmuyor hocam.

TL değer kaybediyor her geçen gün.

1.117 TL'ye almışım ben de Kasım ayında.

Hatalı. En azından Türkiye'de hatalı bir davranış. Dünün fiyatıyla bugünün fiyatı bir olmuyor hocam.

TL değer kaybediyor her geçen gün.

1.117 TL'ye almışım ben de Kasım ayında.
Dolar bazında bakınca da 1280 liraya geliyor yine. İyi fiyat ama geçmiş fiyat bence önemli. Muadillerine göre çok iyi fiyat

Geri
Yukarı