AMD Software: Adrenalin Edition 24.5.1 nasıldır?

Arkadaşlar güncellediğimden beri FS 22'de ışıkları vs. hızlıca aç kapa yapınca WattMan yemeye başladım. Oyun rastgele zamanda donuyor arkadaki tuşlara basıyorum ama görüntü donuk. RDR 2'de güncellemeden sonra Alt Tab ile arkada dururken pat diye hata vermeden kapanıyor. 24.4.1'e geçmek şart oldu bir daha AMD alırsam ne olayım. O kadar savunduk övdük şuna bak. Hangi oyun olduğu fark etmeksizin Alt Tab yapınca hala WattMan yiyorum.

Bu sürüme güncellemeyi düşünen varsa düşünmesin rezil bir sürücü. 24.3.1 kullanıyordum 24.4.1'i de yapmadım AMD'ye güvenmediğim için ve stabil şekilde kullanıyordum bilgisayarı sonra dedim şu 24.5.1'i yükleyim belki sorun çıkmaz. Keşke demeseymişim çünkü yükledikten sonra Elden Ring girdim ve Shift+Tab yapıp Steam arayüzünü her açmaya çalıştığımda oyun donup 20 saniye sonra tepki veriyordu ve ara sıra drop yiyordum oyundayken. Şu anda da gittim tekrardan 24.3.1 kurdum hiçbir sorun olmadan kullanıyorum. Uzun bir süre AMD'ye güvenip de driverımı güncellemeyi de düşünmüyorum artık adamı pişman etmekten başka bir şey yapmıyorlar.

Hangi ekran kartı var hocam sizde? Bende RX7600 var ve 23.11.1 sürümünü kullanıyorum. 24.3.1'e geçmeli miyim ne dersiniz?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı