Android 7 arka planda çalışan uygulamaları bulma

ErenP34

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Redmi Watch 3 active aldım ve mi fitness indirdim ama uygulama bildirimleri içi arka planda çalışan uygulamarı bulamıyorum ve izin vermem gerekiyor. İnternetteki çözümlere baktım ama nafile. Yardımcı olur musnuz?

WhatsApp Image 2024-05-18 at 19.24.08.jpeg
samsung galaxy S6

Arayüz veya cihaz nedir?

Samsung Galaxy S6.

Son düzenleme:
Telefon hakkındaya gel orada derleme numarasına 7 kez bas geliştirici seçenekleri açılacak. Geliştirici seçeneklerine girdikten sonra orada çalışan hizmetlere girersen görebilirsin.
@ErenP34

Telefonun ekranı kapalı iken deneyin, açık ekranda bildirimler saate düşmeyebiliyor.

Bazı uygulamaların geliyor ekran kapalıyken bazen de gelmiyor ve konum açıkken konuma izin ver uyarısı geliyor hava durumu bilgileri alınamıyor.

Telefon hakkındaya gel orada derleme numarasına 7 kez bas geliştirici seçenekleri açılacak. Geliştirici seçeneklerine girdikten sonra orada çalışan hizmetlere girersen görebilirsin.
@ErenP34

Bu şekilde ama hala bildirim ve konum sorunu var.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-05-19 at 08.52.47.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-19 at 08.52.47.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 14
Bazı uygulamaların geliyor ekran kapalıyken bazen de gelmiyor ve konum açıkken konuma izin ver uyarısı geliyor hava durumu bilgileri alınamıyor.

Bu şekilde ama hala bildirim ve konum sorunu var.
Xiaomi gibi bir markada bu sıkıntılar normal. Dandin dunduk çan çin çon programları yapıyorlar. Benim arkadaşımda da Redmi Watch 3 Active var her zaman bağlantı sorunu yaşıyor. Xiaomi kullanıyor iseniz bunlar gayet normal. Düzeltmenin pek bir yolu yok gibi görünüyor çünkü tüm izinler verilmiş. Başka bir arayüz veya ROM kullanmak sorunu çözebilir belki.

Xiaomi gibi bir markada bu sıkıntılar normal. Dandin dunduk çan Çin çon programları yapıyorlar. Benim arkadaşımda da Redmi Watch 3 active var her zaman bağlantı sorunu yaşıyor. Xiaomi kullanıyor iseniz bunlar gayet normal. Düzeltmenin pek bir yolu yok gibi görünüyor çünkü tüm izinler verilmiş. Başka bir arayüz veya ROM kullanmak sorunu çözebilir belki.

Benim de aynı saat. ROM derken neyi kastediyorsunuz?

Geri
Yukarı