Android'ten iPhone 13'e veriler aktarılamıyor

Fischer35

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bayağı bir araştırma yaptım fakat bulamadım.

Ben bir hata yaptım. iPhone telefonu kurarken direkt ilerle ilerle yapıp kurdum. Verileri sonradan aktarmak istiyorum ancak bütün makaleler telefon sıfırken aktarma yapmak üzerine yazılmış. Ben IPhone'u zaten kurdum. Sonrasında veri aktarmak istiyorum.

IOS'a taşı uygulaması ise kod vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Hangi adımları izlemem gerekiyor?

Arkadaşlar merhaba. Bayağı bir araştırma yaptım fakat bulamadım.

Ben bir hata yaptım. iPhone telefonu kurarken direkt ilerle ilerle yapıp kurdum. Verileri sonradan aktarmak istiyorum ancak bütün makaleler telefon sıfırken aktarma yapmak üzerine yazılmış. Ben IPhone'u zaten kurdum. Sonrasında veri aktarmak istiyorum.

IOS'a taşı uygulaması ise kod vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Hangi adımları izlemem gerekiyor?
Aynısı benim de başıma gelmişti maalesef hiç bir şekilde aktaramamıştım sonra aktarmak istediğim bilgileri manuel olarak kendim aktarmıştım yani tek çözüm sıfırlamak. Ben araştırdığım kadarıyla bulamadım belki vardır kesin bir şey söylemek istemem.

Aynı Wi-Fi ağına telefonları bağladıktan sonra Snapdrop uygulamasına girin orada telefonu göreceksiniz zaten Wi-Fi üzerinden dosyaları aktarabilirsiniz.

Aynı Wi-Fi ağına telefonları bağladıktan sonra Snapdrop uygulamasına girin orada telefonu göreceksiniz zaten Wi-Fi üzerinden dosyaları aktarabilirsiniz.

Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı