Antivirüs önerisi

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
İlk Malwarebytes kullanıyordum onun süresi bittiği için Kaspersky Security Cloud geçtim. Onun da bugün süresi bitti. Ağır bir AV olduğu için onu da sildim. Şu an sadece Win Defender var. AV yüklemeli miyim, yükle derseniz ne önerirsiniz? Yoksa Malwarebytes geri indirip taramalar için falan mı kullanayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky Free kullanabilirsiniz. Bana kalırsa gereksiz ama. Ne yaptığınızı biliyorsanız sorun yok. Arada Malwarebytes ile taratabilirsiniz.

İlk Malwarebytes kullanıyordum onun süresi bittiği için Kaspersky Security Cloud geçtim. Onun da bugün süresi bitti. Ağır bir AV olduğu için onu da sildim. Şu an sadece Win Defender var. AV yüklemeli miyim, yükle derseniz ne önerirsiniz? Yoksa Malwarebytes geri indirip taramalar için falan mı kullanayım?
Kendine güveniyorsan defender sana yetecektir.bazi AV'ların bulamadığını defender buluyor.yani eğer dikkatli kullancaksan AV gerek yok.

Bu forumun amacı Kaspersky önermek (!) Kaspersky kullanabilirsiniz

Kaspersky Free kullanabilirsiniz. Bana kalırsa gereksiz ama. Ne yaptığınızı biliyorsanız sorun yok. Arada Malwarebytes ile taratabilirsiniz.
Kullanıcaktım ama kaspersky win defenderda koruma bilgileri alınıyor diye bir hata oluşturuyor buda sistemi yoruyor diye düşündüm

Kaspersky Total Security kullanıyorum 90 günlük key bulmuştum internette programdan gayet memnunum bayağı kapsamlı güzel ve en önemlisi güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı