Epic Games Arayüz güncellemesi gelecek mi?

En son yol haritalarına birçok şey eklenmişti, zamanla gelecektir.

Yani çok yavaş geliyor bir şey gelecekse de. Bu kadar büyük firma böyle yavaş güncelleme getirmesinin, bana göre, en mantıklı sebebi Launcher ile ilgilenmek o kadar da istemiyorlar. Ve Steam'in dolara geçtiği günler de bu çok sıkıntı bir durum.

Yani çok yavaş geliyor bir şey gelecekse de. Bu kadar büyük firma böyle yavaş güncelleme getirmesinin, bana göre, en mantıklı sebebi Launcher ile ilgilenmek o kadar da istemiyorlar. Ve Steam'in dolara geçtiği günler de bu çok sıkıntı bir durum.
Epic kendisini sadece Fortnite'ın satıcısı olarak görüyor muhtemelen ki ilgilenmiyorlar, kendi potansiyelini bu kadar harcayan başka bir firma daha görmedim.

Launcher çöktüğü zaman Unreal Engine 4 crash ekranı veriyordu.

Steam’in eski arayüzü de vgui adlı Source motoru için yazılan bir GUI arabirimiyle yapılmıştı ancak gayet akıcıydı.

Ben Heroic kullanıyorum, çok daha akıcı çalışıyor; çevrim dışı desteği de daha iyi.
Olabilir. Game engineler ile GUI tasarlamak kötü bir fikir değil normalde. İyi tasarlandığında yüksek FPS ile akıcı bir deneyim sunuyor. Heroic denedim, güzel. Bir de adam gibi tasarım olsa, göze hoş gelen. Epic Launcher'ı katlar atar. Üçüncü parti bir launcher'ın orijinal launcherdan akıcı olması zaten beni daha da şaşırtıyor.

Epic kendisini sadece Fortnite'ın satıcısı olarak görüyor muhtemelen ki ilgilenmiyorlar, kendi potansiyelini bu kadar harcayan başka bir firma daha görmedim.

Evet. Yani adamlar sahip olabilecek şeyleri bir kenara atıp daha kolaya kaçıyor. Senin dediğin gibi, çok da örneği olmayan olsa bile aralarında en iyi potansiyeli taşıyan bir yazılıma sahipler. Ama buna rağmen Launcher'ı küçük görüyorlar ve sonuçta bu...

Yeni konular

Geri
Yukarı