Arc A750 vs RX 6600

İnsan korkuyor kaç para şey kırık falan gelirse sorun olur ama araştıracağım.

Aynen öyle.
Hocam sana şöyle açıklayayım. 2. el alacağın bir ürünün garantisine asla güvenemezsin. Önceki kullanıcının garantiyi yakacak bir şey yaptığını anlayamazsın. Elden almıyor isen ürünün çalışıp çalışmadığından emin olamazsın. Arkadaş sana bütçene göre güzel bir sistem atmış, neyden korkuyorsun? Bu forumdan kaç kişi senin dolandırılmaktan korkuyorum dediğin siteden ürün aldı biliyor musun? Ben bile geçen ay 60K'ya kendime sistem aldım, forumda konusunu açtım. Saf mıyım ben gidip garantisi olan ürün var iken, tüketici haklarım var iken, ürün sorunlu çıkarsa kullanabileceğim yasal haklarım var iken neden 3 5 kuruş ucuza alacağım derken bütün paramdan olayım? Firma sana ürünü gönderirken sıkıntı yaşansa firma bunu karşılar. Karşılamazsa bile yasal hakkın olduğu için istemese bile senin sorununu çözer. 2. el için böyle bir şey söz konusu değil. Konu açılalı sadece birkaç saat olmuş kaç kişi sana burada dil döküyoruz ki sonradan sorunlu parça ile "2. el bu ürünü aldım ürün bozuk çıktı ne yapmalıyım?" diye konu açmaman için uğraşıyoruz. Ne diyeyim git 2. el al.

Son düzenleme:
Kararımı verdim PC hocası ucuza PC videoları çekiyor o PC'lerden atacağım sizin attığınız sistemde iyi ona da bakacağım.

Arkadaşlar sorum olacak Gaming gen TR güvenlimi. BLADE-4060 / AMD Ryzen 5 5500 MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB WHITE / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar bu sistemi alacağımda.

Güvenli içinde yine bir kuşku varsa mağazaları Ümraniye tarafındaydı sanırım ben gitmiştim istersen gidebilirsin.

İki kart da sıfır almak mantıksız. 2. Elde piyasa ne alemde bilmiyorum ama A750 ciddi şekilde daha ucuza gelmiyorsa RX 6600 daha mantıklı duruyor. Gerek soğutma gerek driver olarak.

Konu dışı:
NVIDIA vs AMD diye konu başlığı açsam 40dk bu kadar etkileşim olmaz ne oldu burada :D

Geri
Yukarı