Arc A750 vs RX 6600

Yaptığınız şey akıl karı değil 0 cillop gibi garantili sistemler varken 2. el işine giriyorsunuz bir de bilgisayarla alakanız yok 2. elden nasıl düzgün bir sistem toplayacaksınız hangi parçaların birbirleriyle uyumlu olduğunu biliyor musunuz? Parçaların temiz olduğunu nasıl anlayacaksınız teker teker gidip testlerini yapabilecek misiniz? Şu an buradan yardım isteseniz bile kimsenin size yardım edeceğini sanmam. 😃

Güvenilir diyoruz adam anlamıyor. Fiyatını ucuz sanıyor sistemin. İtopya'dan alırsan kazıklanırsın asıl.

İtopya'nın şikayetleri yok mu sanıyorsun?
İtopya Türkiye'nin kazık merkezi sayılır. Ya çok iyi bir indirim bulup İtopya'dan alacaksın, ya kazık yiyeceksin. Daha önceden İtopya'dan birkaç defa alışveriş yaptım ve hepsi indirim olduğu içindi. Piyasayı yükselttikleri için bence bir yaptırım uygulanması gerekiyor ama burası Türkiye.

Sipariş ver en fazla 5 gün beklersin ama değer. Benimki 2 güne geldi pazar da dahil. Kargo özellikle tekmelenip atılmadığı sürece kırılmaz. Açarken video çek sorun olmaz.

Bayram tatili var gecikebilir.

Sana ağladım diyen kim oldu burada tartışıyoruz sen laf atıyorsun ağzımı bozdurma benim.

Boz? Bozma diyen mi var? Bu olay tartışmak değil. Seni kazıklanmakdan kurtarmaya çalışıyoruz. Deposu nerede kargoda hasar görür niye bu kadar ucuz falan filan gereksiz sorular soruyorsun.

İtopya Türkiye'nin kazık merkezi sayılır. Ya çok iyi bir indirim bulup İtopya'dan alacaksın, ya kazık yiyeceksin. Daha önceden İtopya'dan birkaç defa alışveriş yaptım ve hepsi indirim olduğu içindi. Piyasayı yükselttikleri için bence bir yaptırım uygulanması gerekiyor ama burası Türkiye.

Bende 1-2 kere yaptım. İndirim dışında önünden bile geçilmez.

Boz? Bozma diyen mi var? Bu olay tartışmak değil. Seni kazıklanmakdan kurtarmaya çalışıyoruz. Deposu nerede kargoda hasar görür niye bu kadar ucuz falan filan gereksiz sorular soruyorsun.

Hocam iyilik yaramıyor boş verin aklında bir şeyler kuruyor ama anlamadım.

İnsan korkuyor kaç para şey kırık falan gelirse sorun olur ama araştıracağım.

Aynen öyle.

Ben sistem önerisini yaptım. Gerisine karışmam. İyi akşamlar.

İnsan korkuyor kaç para şey kırık falan gelirse sorun olur ama araştıracağım.

Güzel dostum. Bunlar binde bir yaşanan sorunlar. Her firmada yaşanır bunlar. Ararsın GameGaraj'ı dersin böyle böyle oldu onlar yardımcı olur sana zaten.

Geri
Yukarı