Elektronik ASUS GeForce RTX 4060 Dual 12.999!

Galax ile arasında 2k var. Ne desek dinlemeyenler illa ASUS alacağım diyenler kapsın. Güzel indirim.
Bazıları öyle bir kafayı markaya takmış ki illa MSI illa ASUS olacak. Ha Galax çok güzel marka bu arada benim RTX 4060 Ti Galax marka 70 derecenin yanından bile geçmiyor.

Tabi bazılarıda anakart ASUS, kasa ASUS, onlar bunlar ASUS ekran kartı neden ASUS olmasın diyorlar.

Yanlış bilgi
ASUS için 2K değil 10K bile fark verilir çünkü ASUS normalde diğer kartlarla 60fps alıyorsanız ASUS ile 80fps alırsınız içindeki komponentler çok güşlü çünkü ASUS özel dizayn ediyor ve tasarlıyor ve karta koyuyor o yüzden ASUS dan şaşmayın arkideşler ben şahsen 4070 parasına 4060 ROG STRIX TITANIUM PRO PLUS aldım mutluyum kart buz gibi çalışıyor oyunlarda -15 derece civarı.

ASUS > tüm dünya.

Galax ile arasında 2k var. Ne desek dinlemeyenler illa ASUS alacağım diyenler kapsın. Güzel indirim.

Bu gözler Galax RTX 3060 12 GB gibi kartların 8500 TL'ya satılığı dönemde Vatan'dan 9500 TL'ye RTX 3050 ROG Strix alanlar gördü. Merak ediyorum bugün ne yapıyorlar.

Benim GPU tutucunun ROG Strix olmasıyla 3050 gibi bir kartın ROG Strix olması aynı seviyede anlamsız.

Yeni konular

Geri
Yukarı