ASUS Prime B550M-A/CSM anakart ve 5600X uyumlu mu?

O zaman sistemde bir sorun veya uyumsuzluk olmadığını düşünerek hayatıma devam ediyorum. Teşekkürler.

Önemli değil. Güle güle kullanın hayırlı olsun şimdiden.

Merhaba arkadaşlar, ASUS Prime B550M-A/CSM anakart ve 5600X işlemci ve sistem geneli uyumlu mudur, herhangi bir sorun teşkil eder mi merak ettim. Açıkçası pek araştırmadan aldım ve sizlere sormak istedim.

Anakart:

İşlemci:

RAM X2:
Adata XPG 8GB 3200MHz DDR4 Single Kit Ram AX4U32008G16A-SR30 - Gaming.Gen.TR

Ekran kartı:
O fiyata RTX 4070 var. Yazık 17.000 TL 8 GB VRAMli ölü karta verilmez.

O fiyata RTX 4070 var. Yazık 17.000 TL 8 GB VRAM'li ölü karta verilmez.

Evet fakat sistem olarak alıyor arkadaş yani 21bine filan ortalama sistem alıyor dediğiniz gibi toplama alsa 30bine yakın olacak.

Uyumlu fakat çok iyi bir anakart olduğunu söyleyemem overclock vs. yapma düşünceniz varsa sorun çıkarabilir
Öyle bir düşüncem yok şuanlık hocam, bütçe dahilinde alternatif buydu. Performansı etkileyecek kadar sıkıntı yaratmayacağını varsayıyorum.

Pardon hocam ben sadece ekran kartına 17 bin vericek sandım.
Ölü kart aldın demene mi üzüleyim, 17 bine 3070 alacak kadar deli olduğumu sanmana mı bilemedim 🥹🥹🥹🥹

Öyle bir düşüncem yok şuanlık hocam, bütçe dahilinde alternatif buydu. Performansı etkileyecek kadar sıkıntı yaratmayacağını varsayıyorum.

Ölü kart aldın demene mi üzüleyim, 17 bine 3070 alacak kadar deli olduğumu sanmana mı bilemedim 🥹🥹🥹🥹
Bir anlamda VRAM'den dolayı ölü bir kart ancak aldığınız sistem f/p olmuş bana kalırsa tabi eğer Nvidia tarafında kalacağım derseniz. Bu nedenle kafaya takılacak bir şey yok aslında.

Bir anlamda VRAM'den dolayı ölü bir kart ancak aldığınız sistem f/p olmuş bana kalırsa tabi eğer Nvidia tarafında kalacağım derseniz. Bu nedenle kafaya takılacak bir şey yok aslında.
F/P hedefiyle aldım hocam ben de, çok ucu açık bir şey sonuçta bu para varsa her şey mükemmel olabilir, belirli bütçede orta üst performans verebilecekse benim için çok yeterli bir sistem olur. Arada bir single 1080p ya da 2k oyun oynuyorum onun haricinde wow, wot falan takılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı