ASUS TUF A15 vs Acer Predator Helios 300

Hocam memnun musunuz acaba? Isınma sorunları yaşıyor musunuz? Kalite olarak nasıl acaba Ultra grafiklerde son çıkan oyunları akıcı şekilde oynayabiliyor musunuz? Genel olarak memnun musunuz hocam tavsiye eder misiniz?

Cihazdan ben çok memnunum premium bir cihaz olduğu için seni her yönüyle tatmin edecektir. İşlemcisinde sıvı metal var ve bolca bakır borularla donatılmış gelişmiş bir soğutma sistemi var metal kasa olduğu için ayrıca oldukça serin çalışıyor. ( cihazı alacaksanız size önerim altına yükseltici alın çünkü bu model alttan hava çekiyor yanlardan ve arkadan dışarı atıyor düz zeminde oynarsanız kendini iyi soğutamayacaktır). Ben Cyberpunk 2077 oynuyorum şu anda Ultra ayarlarda ve RTX ultrada 60 70 FPS alıyorum. 1080P'de her oyunu en yüksek ayarlarda oynarsınız gönül rahatlığıyla tavsiye ederim kesinlikle parasını hak ediyor.

Cihazdan ben çok memnunum premium bir cihaz olduğu için seni her yönüyle tatmin edecektir. İşlemcisinde sıvı metal var ve bolca bakır borularla donatılmış gelişmiş bir soğutma sistemi var metal kasa olduğu için ayrıca oldukça serin çalışıyor. ( cihazı alacaksanız size önerim altına yükseltici alın çünkü bu model alttan hava çekiyor yanlardan ve arkadan dışarı atıyor düz zeminde oynarsanız kendini iyi soğutamayacaktır). Ben Cyberpunk 2077 oynuyorum şu anda Ultra ayarlarda ve RTX ultrada 60 70 FPS alıyorum. 1080P'de her oyunu en yüksek ayarlarda oynarsınız gönül rahatlığıyla tavsiye ederim kesinlikle parasını hak ediyor.
Bugün sipariş vereceğim hocam. İlgi alakanız için teşekkürler:)

2 aya çok zamlanmazsa RTX 3000 serisi olarak (fiyatı fahiş derecede artmazsa) sadece helios 300 düşünüyorum.

Korumazsa;
Soğutması ve paneli sağlam o ayki indirimli bir "X" marka 4060/4070 Laptop.
Anladım Hocam. Tam rog strix g16 sipariş edeyim dedim 50 bin TL ye 66 bine çıktı 1 günde :D helios sipariş edeceğim bende

Yeni konular

Geri
Yukarı