AYT matematik soru bankası çözmeye hangi sınıfta ve ne zaman başlanmalı?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 125
Reis o kadar problem fasikülüne gerek yok ben Bilgi Sarmal ve orijinali çözdüm bayağı geliştridi sınavdada fulledim.

Hocam TYT matta kaç net yaptınız

Reis o kadar problem fasikülüne gerek yok ben Bilgi Sarmal ve orijinali çözdüm bayağı geliştridi sınavdada fulledim.

Tebrikler hocam bu arada. 11. sınıfta nasıl çalışmalıyım hocam ve deneme çözme sıklığı nasıl olmalı?

Hocam TYT matta kaç net yaptınız.

Tebrikler hocam bu arada. 11. sınıfta nasıl çalışmalıyım hocam ve deneme çözme sıklığı nasıl olmalı?

35 net yaptım bu sene için 11.sınıfta ağırlığı kesinlikle 11 konularına verin ben 12 de hallederim dedim çok büyük sıkıntı çektim deneme için şu an bence çok erken soru bankası çözün.

35 net yaptım bu sene için 11.sınıfta ağırlığı kesinlikle 11 konularına verin ben 12 de hallederim dedim çok büyük sıkıntı çektim deneme için şu an bence çok erken soru bankası çözün.

Çok teşekkürler hocam tavsiyeniz için AYT için ne önerirsiniz ve kaç net yaptınız matematikte

Çok teşekkürler hocam tavsiyeniz için AYT için ne önerirsiniz ve kaç net yaptınız matematikte.

Matematik zordu hocam ne yalan söyleyeyim kontrol etmedim 33 tane işaretledim 3-4 yanlış gelebilir. Ben sizin yerinizde olsam mert hocanın AYT matematik kampinin 11.sinif unitelerini izler 1 AYT 1-2 11.sınıf matematik kaynağı çözerdim. Bir de hocam bu sene geometri aşırı zordu nezdimce ondan dolayı da geometriyi sağlam tutun gerekirse analitikte vs. fasikül çözün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı