Steam Bağımsız oyun yayımlamak için ne gerekiyor?

Bu fatura olayını da ben az önce farklı bir formda okumuştum bende anlam verememiştim. Şahıs şirketi dediğiniz de Steam üzerinde hesap olarak extradan açmalıyım değil mi? Studio starweer diye bir isim oluşturuştum e-posta falan hazır sadece hesap açmalı mıyım bilemedim.

Steamworks sitesinde işlemleri yaparken bu konuda bilgilendiriliyorsunuz sanırım hocam öyle okudum sitede şirkete özel bir ana sayfa oluşturuluyor direkt.

Steamworks sitesinde işlemleri yaparken bu konuda bilgilendiriliyorsunuz sanırım hocam öyle okudum sitede şirkete özel bir ana sayfa oluşturuluyor direkt.

Güzel sevindim yeni hesap açmaya çalışıyordum da şu Bot'u bir geçemedim deli oldum sağ ol.

Siteye giriş yapın zaten detaylı bilgilendirme olmadan ödeme vs alınmaz oradan daha iyi bir şekilde anlarsınız başarılar yolunuz açık olsun hocam.

Çok sağ olun. Sizce bir oyun Türkiye için 5 dolardan yurt dışında da 10-15 dolardan çıksa iyi midir? Şimdiden bu minik işleri halledeceğim de.

Çok sağ olun. Sizce bir oyun Türkiye için 5 dolardan yurt dışında da 10-15 dolardan çıksa iyi midir? Şimdiden bu minik işleri halledeceğim de.

Hocam fiyat işini evvela cebinizden çıkan parayı kurtaracak şekilde hesaplayın sonrası keyfinize kalmış ama Türkiye için 7 8 dolar arası ideal benim için.

Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Avustralya için 8 diğer ülkeler için 5 dolar idealdir bence. İleride indirimlerde falan %20 indirim falan koyarsınız. Sonradan değiştirilebiliyor zaten. İleride bu konu hakkında bilgilendirici bir konu açarsanız iyi olur. Ben de kendi oyunumu çıkartmak istiyorum. Hatta ileride size karşılıksız yardım etmek isterim. Amaç CV dolsun.

Avrupa, kuzey Amerika, Asya, Avustralya için 8 diğer ülkeler için 5 dolar idealdir bence. İleride indirimlerde falan %20 indirim falan koyarsınız. Sonradan değiştirilebiliyor zaten. İleride bu konu hakkında bilgilendirici bir konu açarsanız iyi olur. Ben de kendi oyunumu çıkartmak istiyorum. Hatta ileride size karşılıksız yardım etmek isterim. Amaç CV dolsun.

Arkadaş yardım edeyim demişken benim de aklıma geldi grafik tasarım ile ilgili işleriniz olursa yardım edebilirim.

Hocam fiyat işini evvela cebinizden çıkan parayı kurtaracak şekilde hesaplayın sonrası keyfinize kalmış ama Türkiye için 7 8 dolar arası ideal benim için.

Yani doğru hesabıma göre 5 dolardan çıkarsam 20 kişi bile alsa 100 doları topluyom en azından.

Arkadaş yardım edeyim demişken benim de aklıma geldi grafik tasarım ile ilgili işleriniz olursa yardım edebilirim.
Çok fazla bilgim olmadığı için grafik tasarıma logo da girer mi. Eğer giriyorsa kişisel şirket için logo yapmıştım da nasıl olduğunu sormak isterim.

Bu yüz dolar belirli bir satışa ulaştıktan sonra size iade ediliyor.
Evet biliyorum 1000 satışa ulaştıktan sonra yazıyordu. Benim amacım 100 dolar kazanıp yükleme işlemini halletsem yeterli ilk başta.

Yeni konular

Geri
Yukarı