Baldur's Gate 3'e 250TL verdim iyi mi yaptım?

Daha önce hiç bu tarz oynamadım. Witcher 3 gibi aksiyon-RPG oynadım veya Disco Elysium gibi yazı odaklı RPG'lerde oynadım ancak sıra tabanlı izometrik strateji oyunlarına daha önce hiç bulaşmadım. Çoğu kişi bu oyunun önemli olduğunu zamlanmadan alınması gerektiğini söyledi bende aldım. Özet olarak bu türe hiç alışık olmayan birisi bu oyundan zevk alabilir mi, parasına değecek bir oyun mu?
Değer,verdiğin paranın hakkını sonuna kadar karşılar.

Oyunu kendim indirmedim malum yavaş internet sorunları. YouTube'dan izledim zar sistemi, diyalog, çevre ile etkileşim Disco Elysium'a benzer şekilde, sıra tabanlı oynanışıda gayet güzel buldum daha önce hiç bu tarz oynamadım ama şimdiden adam oynarken kafamda taktikler kuruyorum. Zamanın nasıl gectiğini anlamadım bile okul sonrası izlerken 4.5 saat civarı izlemişim bile. İzlediğim kadarı ile Stealth'i daha çok sevdim izometrik bakış açısı bu işi daha taktiksel yapmış. Oyun tam sürüme çıkınca düzenbaz bir Rogue ile başlamayı düşünüyorum.

Daha önce hiç bu tarz oynamadım. Witcher 3 gibi aksiyon-RPG oynadım veya Disco Elysium gibi yazı odaklı RPG'lerde oynadım ancak sıra tabanlı izometrik strateji oyunlarına daha önce hiç bulaşmadım. Çoğu kişi bu oyunun önemli olduğunu zamlanmadan alınması gerektiğini söyledi bende aldım. Özet olarak bu türe hiç alışık olmayan birisi bu oyundan zevk alabilir mi, parasına değecek bir oyun mu?
Mükemmel bir tercih. Ön alıştırma yapmak için Divinity Original Sin 2'yi oynayabilirsin.

Divinity original sin 2 nin tamamen aynısı. 30 tl ye alabilir istiyorsa.
İkisi de izometrik RPG diye ikisi aynı oyun oluyorsa yandık, oyun çıkmaması lazım artık bu devirde. Çünkü çıkacak her yeni oyunun örneği zaten halihazırda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı